.

Новинка
Новинка

Глава за печатење Чистење Комплет за Design Jet 5000 / 5500 / 5100 / 1050 / 1055

BGN 18.53
Новинка

Добредојдовте на Нашата Продавница,имајте пријатен ден!4 Боја / Set 178 Мастило Кертриџ За HP Photosmart 5510 5515 6510 7510 B109 A B109 N B110 A Печатач Со HP178 ЛАК ЧипSpecifiction : Име На ПроизводМастило Кертриџ За HPБрој На Модел НаЗа HP 178 XL / HP178Модел На ПечатачЗа HP Deskjet 3070 A 3520 ПечатачЗа HP Photosmart 5510 5515 6510 7510 B109 A B109 N B110 A B209 A B210 A B210 B B210 C ПечатачБојаБ.К., C,M,YЧипАвтоматско Ресетирање Чип / Постојан Чип / ARC ЧипМесто НА ПотеклоCN;GUAMOQ1 Сет (4 Парчиња)Олово Време13 Работни Дена По Успешното ПлаќањеЗа HP Deskjet 3070 A(CQ191 C) За HP Deskjet 3520(CX052 B) За HP Officejet 4620 (CZ152 B) За HP Photosmart 5510(CQ176 C) За HP Photosmart 5520 (CX042 B) За HP Photosmart 5515(CQ183 C) За HP Photosmart 5521 За HP Photosmart 6521 За HP Photosmart 6510(CQ761 C) За HP Photosmart 6520(CX017 B) За HP Photosmart 7510 eСитевоЕдно(CQ877 C) За HP Photosmart B8553(CB981 C) За HP Photosmart B109a (Q8433 A) За HP Photosmart B109n(Q8447 B) За HP Photosmart B110a За HP Photosmart Плус B209a За HP Photosmart Плус B210a За HP Photosmart PleСитевоЕдно Печатач(CN216 C) За HP Photosmart Безжична eСитевоЕдно Печатач(CN245 C) За HP Photosmart Плус СитевоЕдно Печатач(CD035 C) За HP Photosmart Безжична СитевоЕдно Печатач(Q8444 C) За HP Photosmart СитевоЕдно Печатач(CN255Пакување : Неутрален Пакување,Картон во ТетрапакRefilling мастило советиТОПЛА SALL ПроизводКликнете Тука Линк за да Купи За HP178 CISS Систем 4 БојаКликнете Тука Линк за да Купи Cn688a глава за печатењеКликнете Тука Линк за да Купи За HP 178 глава за печатење 4 Боја глава за ПечатењеКликнете Тука Линк за да Купи 5 Боја глава за печатење На HP 178 Глава за ПечатењеКликнете Тука Линк за да Купи 5 Боја Ciss За HP 178 XL Континуирано Мастило Снабдување СистемКликнете Тука Линк за да Купи 4 Боја CR280 A глава за печатење На HP CR280 A Глава за ПечатењеЗа целИзберете ја вашата интересна предмети,и го стави на редако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.

BGN 21.89
Новинка

60" Заостанува Кабел за Податоци за Design Jet 5000 / 5500, 3pcs / set

BGN 76.32
Новинка

Designjet 5000 / 5100 / 5500 CR Мотор

BGN 289.36
Новинка

TS5 Кутија Реле ОдборЗа да се користи со : Mimaki 160 / TS51600Забелешки : ОЕМ

BGN 147.90
Новинка

Компатибилен печатач модел : За Mimaki UJF3042Чип модел : LH100 spc 0659Мастило тип : ув мастилоОна што е во кутијатапостојана употреба на ув чипови 1 парче за секојLH100 spc 0659 Б.К.LH100 spc 0659 CLH100 spc 0659 MLH100 spc 0659 YLH100 spc 0659 ПОТPR100 spc 0731 БУКВАРНапомена : За Mimaki UJF3042, чип може да се LH100 spc 0597 и LH100 spc 0659Ве молиме проверете кој модел е погоден за вас...

BGN 177.00 201.44
Новинка

Висок Квалитет, Големиот и Мал Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За HP 8543 X 9000 9040 9050 5000 5100 7516 AПакување : неутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

BGN 8.80
Новинка

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

BGN 44.78
Новинка

Ако сакате да се купи 932 933xl мастило кертриџ,ве молиме кликнете : ​1 Што вклучуваат во пакет : KCMY касети, со автоматско ресетирање на чипови2...

BGN 20.00 25.58
Новинка

Висок Квалитет на Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За коника Minolta ЕП 2050 година 3050 4000 5000 470 450 550 520 552Пакување : неутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

BGN 10.88
Новинка

Висок квалитет dx5 печати ја главата база на Растворувач мастило амортизерите компатибилен за Mimaki JV33 JV5 Mutoh Галакси печатачПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо

BGN 28.80
Новинка

премиум врвен квалитет црна ласерски тонери прав за Ricoh Aficio 1070 1060 1075 2051 2060 2070 2075 1kg / торба / бојамодел Опис за употреба во боја пакување тип тонерсодржинаg / торба TPRHM6210 Ricoh Aficio6110 D 6210 D Ricoh Aficio 1060 / 1070 / 1075 / 2051 / 2060 / 2070 / 2075MP5500 / 6500 / 7500 / 6000 / 7000 / 8000 б.к ОЕМ во правалуминиумторба 1000100% компатибилен со оригиналниотНие сме производител на тонер касети и мастило касети...

BGN 52.21
Новинка

портокал превоз превозот заштитник покритие за брат MFC9330 CDW MFC9340 CDW HL3140 CW HL3150 CDN HL3150 CDW100% компатибилен со оригиналниотдобро пластика за тонер кертриџ за рециклирањеМОДЕЛ за употреба во кертриџ за модел клипTN241 ХЛ3140 CW / ХЛ3150 CDN / ХЛ3150 CDW / ХЛ3170 CDW,DCP9020 CDN / DCP9020 CDW,MFC9130 CW / MFC9140 CDN / MFC9330 CDW / MFC9340 CDW TN221 / 241 / 251 / 261 / 281 / 291TN225 / 245 / 255 / 265 / 285 / 296спакувани во картонска :

BGN 332.08
Новинка

портокал превоз превозот заштитник покритие за брат DCP 9020 CDN 9020 CDW 9130 CW 9140 CDN 9330 CDW 9340 CDW100% компатибилен со оригиналниотдобро пластика за тонер кертриџ за рециклирањеМОДЕЛ за употреба во кертриџ за модел клипTN241 ХЛ3140 CW / ХЛ3150 CDN / ХЛ3150 CDW / ХЛ3170 CDW,DCP9020 CDN / DCP9020 CDW,MFC9130 CW / MFC9140 CDN / MFC9330 CDW / MFC9340 CDW TN221 / 241 / 251 / 261 / 281 / 291TN225 / 245 / 255 / 265 / 285 / 296спакувани во картонска :

BGN 332.08
Новинка

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

BGN 54.08
Новинка

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

BGN 40.00
Новинка

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

BGN 31.94
Новинка

Висок Квалитет, Големиот и Мал Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За HP 4200 4300 4350 4250 42 A 42 X 38 AПакување : неутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

BGN 9.28
Новинка

Висок квалитет Dx5 капа врвот за Mimaki JV33 JV5 TS3 TS5 печатачПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо

BGN 23.20
Новинка

einkshop Компатибилни, Мастило Кертриџ со Чип со Syrings за 02 За Photo Smart C6180 C6280 C8250 3110 печатачВе молиме имајте во предвид : 02 мастило кертриџ се користи за Америка и Азија Пацифик (со исклучок на Индија, Кина и Јапонија) Верзија печатач .Па ве молиме да го проверите вашиот оригинален кертриџ број пред да се направи нарачка.Оваа Точка Содржи : 1 x За 02 Црна Refillable мастило Кертриџ со чип со syring1 x За 02 Жолта Refillable мастило Кертриџ со чип со syring1 x За 02 Магента Refillable мастило Кертриџ со чип со syring1 x За 02 Синозелена Refillable мастило Cartridgewith чип со syring1 x За 02 Светлина Магента Refillable мастило Кертриџ со чип со syring1 x За 02 Светлина Синозелена Refillable мастило Cartridgewith чип со syringПогоден за следните принтери : За Photosmart 3108 3110 3210 3310 7180 8250 D7460За Photosmart C5100 C5140 C5150 C5180 C5183 C5185 C5188За Photosmart C6150 C6154 C6170 C6175 C6180 C6183 C6185 C6188 C6190За Photosmart C6200 C6270 C6280 C6283 C7150 C7170 C7177 C7180 C7183За Photosmart C7186 C7188 C7190 C7200 C7280 C7283 C8100 C8180 C8183За Photosmart D6160 D6163 D6168 D7160 D7200 D7260 D7300 D7360 D7400Информација за производот : Компатибилен инкџет кертриџ е произведен од највисоките ОЕМ стандардСекој производство серија е тестиран ригорозно на мастило боја за да се понуди најмногу природни бои100% сосема нов мастило касетиФабриката двојно вакуум техники за да се обезбеди прецизност обработкаИстекот датум : 2 ГОДИНИ рок на траење

BGN 20.00 21.76
Новинка

врвен квалитет на црна ласерски тонери прав за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 5500 6500 7500 6000 7000 8000 1kg / торба / бојамодел Опис за употреба во боја пакување тип тонерсодржинаg / торба TPRHM6210 Ricoh Aficio6110 D 6210 D Ricoh Aficio 1060 / 1070 / 1075 / 2051 / 2060 / 2070 / 2075MP5500 / 6500 / 7500 / 6000 / 7000 / 8000 б.к ОЕМ во правалуминиумторба 1000100% компатибилен со оригиналниотНие сме производител на тонер касети и мастило касети...

BGN 52.21
Новинка

портокал превоз превозот заштитник покритие за брат TN255 TN265 TN285 TN296 TN221 TN241 TN251 TN261100% компатибилен со оригиналниотдобро пластика за тонер кертриџ за рециклирањеМОДЕЛ за употреба во кертриџ за модел клипTN241 ХЛ3140 CW / ХЛ3150 CDN / ХЛ3150 CDW / ХЛ3170 CDW,DCP9020 CDN / DCP9020 CDW,MFC9130 CW / MFC9140 CDN / MFC9330 CDW / MFC9340 CDW TN221 / 241 / 251 / 261 / 281 / 291TN225 / 245 / 255 / 265 / 285 / 296спакувани во картонска :

BGN 332.08
Новинка

Компатибилен со Canoni P4200 i P4300 i P4500 i P5100 i P5200 i P5200 R i P5300MP500 MP530 MP600 MP600 R MP610 MP800 MP800 R MP810MP830 MP950 MP960 MP970 9000 MX850Производ вклучува1 x REFILLABLE 5 BK ЦРНА касети ( со Чипсет )1 x REFILLABLE 8 BK ЦРНА касети ( со Чипсет )1 x REFILLABLE 8 C СИНОЗЕЛЕНА касети ( со Чипсет )1 x REFILLABLE 8 M МАГЕНТА касети ( со Чипсет )1 x REFILLABLE 8 Y ЖОЛТА касети ( со Чипсет )Бесплатен Превозот Нови PGI550 CLI551 Со Чип Refillable Мастило Кертриџ За Canon IP7250 MG5450 MG6350 6x Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon PGI250 XL CLI251 XL IP7220 MG5420 MG6320 MX722 MX922 5 PC PGI450 CLI451 Refillable Мастило Кертриџ За Canon IP 7240 G5440 постави Празен Refillable мастило кертриџ за canon MG5420 MG5422 PGI250 CLI251 ЛАК 6 PC PGI650 PGBK CLI651 BK CMYK Refillable Мастило Кертриџ За Canon Pixma MG6350 постави Празен Refillable Мастило Кертриџ за Canon MG5250 MG5150 IP4850 MX885 MX884 PGI 525 торба Refillable мастило кертриџ за Canon PGI525 CLI526 со ЛАК Чипови За Canon i X6550 MG5150 MG5250 MG8150 MG5350 MG6250 MG8250 многу 5x Мастило Касети За Canon PGI550 XL CLI551 XL IP7250 MG5450 MG6350 MX725 MX925

BGN 15.00 16.78
Новинка

einkshop 950 XL 951 XLCompatible Мастило Кертриџ Repaclement за 950 951 XL Officejet pro 8100 8600 8620 8630 276dw 8640 печатачПакет Содржина : 1pcs 950 црно мастило кертриџ1pcs 951 синозелена мастило кертриџ1pcs 951 магента мастило кертриџ1pcs 951 жолта мастило кертриџКомпатибилен Печатач модел : • За Officejet Pro 8100 e Printer• За Officejet Pro 8600 eСитевоЕдно ПечатачN911a• За Officejet Pro 8100 За Macintosh• За Officejet Pro 8600 PleСитевоЕдно Печатач N911g• За Officejet Pro 8100 e Printer N811a / N811d• За Officejet Pro 8600 Премиум eСитевоЕдно N911n

BGN 35.00 38.40
Новинка

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4 100% нови; 5 Приватни етикета дизајнирање на услугата; 6...

BGN 47.98
Новинка

Висок квалитет на тапан чистење на ножот Panasonic 7718 7722 7818 7824 7728 7735 7742 7830Пакување : неутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

BGN 10.88
Новинка

Модел Бр : Универзална Ласерски Тонери Прав За RicohКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : ЦрнаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : SP200Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаЗабелешка SP200Црна1Оваа касети се користат во следниве печатач модел : Тонер Прашок За Ricoh Ласерски Печатач Листата : За Ricoh AFICIO SP200 / 200 N / 200 S / 200 SF / 201 SF / 202 SF / 203 / 204 / 212 / 213 Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

BGN 54.00 63.98
Новинка

Одржување Резервоарот Чип За EPSON F6080 F7080 F6070 F7070 B6080 B7080 Печатач Отпад Мастило во Резервоарот Автоматско Ресетирање Чип Постојан ЧипПостојана чип & бескрајни чип за epson surecolor F6080 F7080 B6080 B7080 одржување резервоарот.ЛАК чип & Живот чип за epson surecolor F6080 F7080 B6080 B7080 отпад мастило во резервоарот.1 : Автоматско ресетирање на чип.2 : Тоа може да го замени оригиналниот чип.3 : да се Избегне висока цена.4.Тоа е 1pcs цена,ве молиме забележетеУпотреба : оригиналниот отпад кертриџ чип со позадина нож или остар објект за да pry следниот и тогаш ќе купите стави слој на лента на задната страна на чипот, според оригиналната локација на чип може да бидат испратени назад.Применливи Мастило Тип : Постојан чипPrinter model : За Epson F6080 F7080 F6070 F7070 B6080 B7080 печатач чип.Ве молиме оставете модел вашето сакате,ви благодариме!

BGN 27.00 30.38
Новинка

Компатибилен заБојаКоличинаТежина на пакетHP CF283 AЦрна1800gПроизводство : Print 1800 (A4 5% покриеност) Модел : Laser Jet Pro MFP M125nw / 127fn / 127fw Структура : Едно парче патрон Патрон Модел : CF283 A Тонер КертриџКомпатибилен HP CF283 A 283 A Тонер касетиPrinter model : За Laserjet : M125nw / 127fn / 127fwОбјаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : ...

BGN 41.44
Новинка

ПРОИЗВОД НАСТАВАБрендИме На Производ Компатибилни, Мастило Компатибилен Кертриџ ЗаЗа Color Works C3500 етикета принтериЗа ТМC3500 етикета принтериЗа ТМC3510 етикета принтериЗа ТМC3520 етикета принтериКертриџ БројSJIC22 P(В) ( C33 S020581 )GJIC22 P(C) Чип ВидИнсталиран Со Увезени Кертриџ Чип БојаСинозелена Рок На Траење2 години Применливи Тип на МастилоПигментирани мастило Гаранција1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни Пакување, Вклучувајќи1 Парче × СинозеленаАко ви треба следново мастило кертриџ модели,ве молиме кликнете тука : Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка.Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години...

BGN 25.44
Новинка

Модел Бр : Универзална Ласерски Тонери Прав За SamsungКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 1.05 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 1000g / торба / бојаБоја : ЦрнаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алуминиум ТорбаОлово време : 24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEКертриџ Код : УниверзалнаAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделБојаКоличинаЗабелешка универзалнаЦрна1Оваа касети се користат во следниве печатач модел : Тонер Прашок За Samsung Ласерски Печатач Листата : Универзална Тонер Прашок За Samsung Ласерски Печатач Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

BGN 54.00 63.98
Новинка

Модел Бр : Глава за печатење За METTLER ТОЛЕДОТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.Олово време24 работни дена по плаќањеЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEГлава За Печатење Модел72209763Answer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина на глава за печатење1Оваа касети се користат во следниве печатач модел : Глава за печатење За METTLER ТОЛЕДО Печатач Листата : RL00 3600 3610 3650 3680 3695 3950 3880За Тигар 8442 P8442 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа...

BGN 40.00 41.58
Новинка

Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : • 1 PK × тонер кертриџ Печатач модел : за HP Laser Jet Pro 200 боја M251nw за HP Laser Jet Pro 200 боја M276n / nw Печатење на Страници : CF210 A Црна : 2400 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 50 GCF211 A Сина : 1800 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 GCF212 A Жолта : 1800( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 GCF213 A Црвена : 1800 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 G

BGN 40.00 41.60
Новинка

clt K607 S тонер чип за Samsung CLX9250 ND / 9258 ND / 9350 ND / 9358 ND ласерски печатач кертриџ ресетирате 15 K / 20 K со пониска попуст Потекло Кина Боја К / C / M / Y Принос 15 K / Верзија 25 KЕКСТЕНЗИИ на ЕУ ДОМ CN Печатач модел CLX9250 ND / 9350 ND / 9252 NA / 9258 NA / 9352 NA / 9358 NA Кертриџ модел CLTK607 S CLTC607 S CLTM607 S CLTY607 SПредност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS итн...

BGN 38.40