.

Новинка

WEL ДОЈДЕ ДО НАШАТА ПРОДАВНИЦА~~~~Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација5 D DIY Круг Дијамант СликарствоПочитувани , се обрне внимание ! ние се продава дијамантсликите се полуготовиот производ доза не вклучуваат рамкаСе обрне внимание на : Платно големина : 80* 46 смНа големина на слика : 70 * 36 смСите димензии се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 13 см разликуваатТоа е дијамант вез, ( Full Дијамант) Сите треба да ги пополните дијаманти.Смола круг дијамантДијамант големина : 2.8 mm5 D DIY Магијата Коцка Дијамант Сликарство1...

BGN 25.00 47.52
Новинка

Брат Serger Цевки Нога 1034 D 3034 D 1134 DW 5234 PRW 4234 DT #XB0241101Се вклопува Брат Serger Overlock Модели : Компатибилен со Брат Serger Машина Модели : PL1500, PL2000, 925 D, 929 D & 1034 DКомпатибилен со Викинг Serger Машина Модели : 660 CD & 680 CD

BGN 38.22
Новинка

Цвеќиња & праска Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Diy Дијамант Везови 45см*60см за Спалната соба Плоштадот Дијамант Мозаик muralБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домЗа ПакувањеA...

BGN 10.00 16.86
Новинка

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка! DIY дијаманти pasting колекции.Ние се продава дијамант сликарство материјал е Зелена смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило ткаенина...

BGN 9.00 12.42
Новинка

12pcs / set Џемпер плетење Кружни Бамбус се Справи со Капчиња Куки Мазна Ткаат Занает Игла 12 Големина Опис на Производот : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Џемпер плетење алатки, кружни бамбус капчиња парична Казна Изработка, Иглата Тело Мазна, се Чувствуваат Добро Модел : Капчиња Куки Материјал : Бамбус со висок квалитет Должина : 6"(околу 15cm) НИ Големина од 2,5 (3мм); НИ Големина 4 (3.5 mm); НИ Големина 6 (4mm); НИ Големина 7 (4.5 mm); НИ Size 8 (5mm); НИ Големина 9 (5.5 мм); НИ Големина 10 (6mm); НИ Големина 10.5 (6.5 mm); НИ Големина (7mm); НИ Големина 11 (8мм); НИ Големина 13 (9mm); НИ Големина од 15 (10мм) Пакет се Вклучени : 1 Set на 12pcs Бамбус Капчиња Кука (12 различни големини), Како Слики ПокажуваатПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

BGN 282.00 352.00
Новинка

Дијамант везови дијамант мозаик везови крстбод чај rhinestones Првенство Ѕид налепници кошница Колекции за везови предиво слика на платно дијамант мозаик foamiran дијамант сликарство слика на rhinestones слики rhinestones3 D Полн Плоштад Дијамант Сликарство Цвеќиња Вазна Слики Везана 5 D Дијамант Везови Rhinestones Крстот Бод Diy Занает (Z501 H197) Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

BGN 12.00 20.00
Новинка

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете тука ве Молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

BGN 8.00 12.80
Новинка

Вселенски брод целосна Вежба Смола Лента Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство 3 D Крстот Бод Комплет налепница соба декорацијаДраги Ценети Купувачи : Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полуготови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.Тип на слика : Без рамка, не се заврши...

BGN 9.00 11.52
Новинка

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

BGN 10.00 19.17
Новинка

започнетекрајотDIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,активни размислување, подобрување на самодовербата.2...

BGN 9.00 16.77
Новинка

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

BGN 6.00 7.97
Новинка

Спецификација : Материјал : пластикасекоја машина за шиење bobbin гајтанот големина : надворешниот дијаметар 20mm / 0.78 инчен, дупка со дијаметар : 6mm / 0.23 инчен, надворешната дебелина : само 11,6 mm / 0.45 инчен, внатрешниот дебелина : 9mm / 0.35 инченТежина : 93gУпотреба : се компатибилни со повеќето стандардни апарати за домаќинство машини за шиење, како на Брат, за Feiyue, итн.Пластични Bobbin Машина за Шиење Spools применливи опсег : апарати за домаќинство мултифункција машина за шиење и сл.Железо Bobbin Машина за Шиење Spools применливи опсег : гроздобер и мини машина за шиење...

BGN 3.00 5.38
Новинка

5 D Везови Декоративни Сликарство Дијамант DIY Кралот и Кралицата Крстот Бод Дијамант Карактер Цртеж на Дијаманти Везови ЗанаетиЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

BGN 10.00 12.80
Новинка

2 големина на Висок Квалитет на 50*33cm Плоштадот Пластична Мрежа Мрежа за Кука Пакет Додатоци столче Мрежа Плоча DIY Шиење Алатки МатеријалИме : Плоштадот Пластични Mesh МрежаТип на производ : RX134материјал : пластикаГолемина : 50cm*33cmКарактеристики : силна жилавост, трајни, парична казна изработка.Користат за : Чанти, автомобил перници додатоциПакување : 1pcs

BGN 7.00 7.97
Новинка

Бренд : ZOOYA Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Завршена,Ќе Треба Да го Завршите Сами...

BGN 9.00 17.66
Новинка

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

BGN 6.00 7.97
Новинка

Answer : ___________________________ Note : 1, слободен етикета (според барањата на гостите) + заварување 30 CM црвена и црна жица;2, моторни анти пречки, долг живот, за разлика од пазарот на слабиот квалитет на краткиот живот на моторот.

BGN 72.00
Новинка

Компанијата е опремена со голем број на професионални капацитети и добар квалитет ISO9001 системот за контрола за да се обезбеди квалитетот на производот во исто време, искусни R & D дизајн тим може да изберете различни производи за клиенти...

BGN 72.00
Новинка

DIY Дијамант Везови цвеќиња налепници 5 D Дијамант Сликарство Крстот Бод жолта лале икона Мозаик Шема Полн плоштад КристалЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

BGN 10.00 12.80
Новинка

Answer : ___________________________ Note : 1, слободен етикета (според барањата на гостите) + заварување 30 CM црвена и црна жица;2, со моторни пречки, долг живот, за разлика од пазарот на лошиот квалитет и нема мешање краткиот живот на моторот.

BGN 72.00
Новинка

Спецификација : Материјал : металГолемина : прибл 3.5 X 1.6 X 0.6 cm / 1.37 X 0.62 X 0.23 инченТежина : 21gУпотреба : Hemming шиење бода, спречување на работ носат.Користејќи метод : 1...

BGN 2.00 2.16
Новинка

1 на компанијата капацитет на производство на целиот пазар прво, дневно производство од 400 илјади денари, за да се обезбеди дека целиот пазар на најниската цена на враќање на нови и стари клиенти2 на новиот дизајн на внатрешната структура на производот, сите дефекти на стариот мотор во овој дел на моторот се реши3 долг живот на моторот, за да се обезбеди живот на повеќе од 1000 часа

BGN 76.80
Новинка

Ставките коишто се вклучени : 1 Доволно смола дијаманти 2 A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3...

BGN 9.00 14.40
Новинка

Компанијата е опремена со голем број на професионални капацитети и добра контрола на квалитетот систем за да се обезбеди квалитетот на производот во исто време, искусни R & D тим може да изберете различни производи за клиенти...

BGN 62.40
Новинка

Answer : ___________________________ Note : 1, слободен етикета (според барањата на гостите) + заварување 30 CM црвена и црна жица;2, со моторни пречки, долг живот, за разлика од пазарот на лошиот квалитет и нема мешање краткиот живот на моторот.

BGN 72.00
Новинка

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

BGN 11.00 15.98
Новинка

ma246 папагал дијамант сликарство полн плоштад,seanic,дијамант сликарство птициДраги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

BGN 6.00 13.12
Новинка

Ова е квадратни дијамантски крст бод .Големина на крпа околу 25*30cmЌелија број 100w*120hподатоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

BGN 6.00 10.00
Новинка

Компанијата е опремена со голем број на професионални капацитети и добра контрола на квалитетот систем за да се обезбеди квалитетот на производот во исто време, искусни R & D тим може да изберете различни производи за клиенти...

BGN 72.00
Новинка

Бренд : YOGOTOPВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Завршена , Ќе Треба Да Го Завршите Сами.Функција : S quare дијаманти , Дијаманти покривање на платно заврши ,тоа е 100% фу ќе дијамант везови.Материјал : 100% Полн Плоштад Смола Дијаманти со 477 DMC БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок.За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам,Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба,печатен текстил,алатки.Забелешка : поголема на големината,подобар ефект .Увезената нафта платно,јасни симболи.Висок квалитет на платно со јасни симболи.447 DMC бои,секој дијамант големина е 2.5mmx2.5mmДијамантите се компактна и лесна по завршувањетоСилно лепило,и невкусна и еколошки здраваАлатки вклучуваат tweezer,вежба пенкало,лепак и зелена плочаА ...

BGN 9.00 13.44
Новинка

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .

BGN 10.00 12.80
Новинка

5 D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм "Капат" Круг Вежба Дијамант Сликарство Везови Крстот Бод Комплет Везови Везана Поставува YRH1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm)...

BGN 7.00 9.50
Новинка

Додај во Продавница ЛистаКликнете на зборовите подолу да ги внесете страницаПосетете Ја Нашата ПродавницаЗа ДијамантиЗа платноЗа АлаткиЗа ПакувањеРазлични големина на слика има различно пакување.Имаме најдобрите пакување.1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши ...

BGN 144.00 168.00
Новинка

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата...

BGN 8.00 13.63