.

Новинка

На метал имајќи воланот е изработен од алуминиум легура Таа има две бои : сребрена и златна жолта...

BGN 9.25
Новинка

РК летало profissional Syma X8 G без камера quadrocopter 6Оската беспилотни летала syma x8 Голема Quadcopter RC Хеликоптер VS MJX X101 dronОна што боја опции значи?Одговорот е под.Бела=летало без камера + 1 батеријата + полнач + екстра ножеви + gopro носителот,телефон носителот, 3in1 cabel подарокБела=летало без дојде ra + 2 батерии + полнач + екстра ножеви + gopro носителот,телефон носителот, 3in1 cabel подарокБела=летало без дојде ra + 3 батерии + полнач + екстра ножеви + gopro носителот,телефон носителот, 3in1 cabel подарок

BGN 138.00 185.98
Новинка

Пакет се Вклучени : 1 сет на ножеви 4 PCS 1 сет на tripod 4 PCS 1 поставување на заштитна маска 4 PCS

BGN 7.00 7.68
Новинка

Mxfans 4 x RC1 : 10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума ПневматикГума пневматик и Тркала Rim RC1 : 10 Гума пневматик На Патот Тркало на Автомобилот Rim 6 Краци Тркало Пречник на Стрелката Шема ПневматикКомпанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

BGN 13.00 17.57
Новинка

Gemfan 6 Парови РК Дел 5040 Пропелери Три Бои за H250 H280 QAV250 Racer250 TL250 H РК QuadcopterКарактеристики : Три бои за клиентите да го замени.Лесно да се соберат.Мала тежина и преносни да се носат.Високо квалитетни и издржливи во однос на перформансите.Направени од добри и нова технологија, АБС материјал.Спецификации : Бренд име : GemfanБренд модел : 5040Боја : Црна, Портокалова & Зелена ФакултативнаМатеријал : ABSДолжина : 5inЗавртка Теренот : 4inОбјектот димензија : 127 * 16 * 6mm / еезОбјектот тежина : 2,4 g / еезПакет информации : Пакет големина : 14 * 8 * 3cm / 5.5 * 3.2 * 1.2 воПакет тежина : 57.2 g / 2ozПоли торба пакетПакет листата : 2 * Пар Црни Gemfan 5040 Г.С. / CCW Пропелер2 * Пар Зелена Gemfan 5040 Г.С. / CCW Пропелер2 * Пар Портокал Gemfan 5040 Г.С. / CCW ПропелерПревозот : 1...

BGN 16.00 18.70
Новинка

Работен напон : 4.8 V7.4 V Широк оперативен напон : 4.0 V8.4 V Влезниот сигнал тип : PPM Возење фреквенција : 2 KHz Излез тековната : Континуирано : 20 A 30 секунди : 25 A 5 секунди : 50 A 5 V 1А БЕК : На електрична енергија е поврзан со електричен мотор и извор на енергија е поврзан со напојување...

BGN 39.46
Новинка

SF557 A RC хеликоптер резервни делови Имајќи ракав F557 SF556 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 7.00 7.50
Новинка

SF557 A RC хеликоптер резервни делови цевка позитивни парче F557 SF556 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 3.00 3.18
Новинка

SKYRC Сензор на Температура на 080 Centigrade за B6 Lipo Батерија Полнач Спецификации : Температура опсег : 080 centigrade приклучен кабел должина(со JR приклучок) : 45см должина на : 22cm Вовед : На SKYRC Сензор на Температура ви овозможува да го користите на било кој SKYRC полначи опремени со уреди со покажувач на температурата 1.Приклучок на батеријата да се полни во полначот...

BGN 14.38
Новинка

2 ПАРЧИЊА HSP Дел 06061 Dogbone 84mm Одговара HSP РК 1 : 10 4 WD OffRoad Автомобил, КамионЉубезно потсетување : 1 Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја...

BGN 3.68
Новинка

SF556 RC хеликоптер резервни делови за Глава Покритие Црвено F556 Крошна F557 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 9.00 9.10
Новинка

EP1060 ПАПКА PROOPELLER ЗА TW7423 АВИОН,ВРАТИЛО 4.0 MM повеќе информации.ве молиме контактирајте ме Плаќање : 1 користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услугаВе молиме испратете email или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас.испорака : 1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.3 за време на Испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена2) Далечински земји е околу 28 неделиЗемјаВреме На ИспоракаРаботни дена (не вклучувајќи празници)61011151620212526303140Работни дена+ сабота+недела81415212228293536424356САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, ШпанијаГо оценувате(време пристигна)9.9%43.2%34.1%11.4%1.4%0.00%Италија,Бразил Друга ЗемјаГо оценувате(време пристигна)0.00%10.2%18.2%32.3%35.8%3.50%Руската ФедерацијаГо оценувате(време пристигна)1.00%5.2%18.2%20.3%40.8%15.5%Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!4.

BGN 30.08
Новинка

Малина Пи Ноќ Визија Камера, ги поддржува сите исправки на Пи5 мегапикселна OV5647 сензорКамерата спецификацииCCD големина : 1 / 4inchРешетка (F) : 2.9Фокусна Должина : 3.29 MMДијагонала : 72.4 степенСензор најдобри резолуција : 1080pДимензија : 25мм x 24mm x 6mm4 завртка дупкиСе користи и за двата приврзаност и 3.3 V напојувањеПоддржува до 2 инфраред LED и / или пополнете флешПовеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wikiRPI Камера : 1pcsПримена : 1...

BGN 48.80
Новинка

SF557 A RC хеликоптер резервни делови Полначот SF556 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 10.00 10.70
Новинка

Со 100% Јапонија увоз на карбонски влакна со ОДЛИЧЕН квалитет.Мојата компанија Специјализирана во производство на јаглерод влакна / Fiberglass цевки ...

BGN 24.00
Новинка

SF557 A RC хеликоптер резервни делови Главата фитинзи F557 глава покритие одредување дел SF556 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 2.00 2.18
Новинка

SF557 A RC хеликоптер резервни делови главни моторни F557 SF556 F558 F559 додатоциДобредојдовте на големо, имаме многу, многу F557 SF557 A SF556 F558 SF559 резервни делови во парк!Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена, или метод, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде одговорите на време.Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31ВО1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст парчеМетал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеОбука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см парчеRC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Антинесреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер парчеSF557 A RC Хеликоптер Резервни Делови Висока моќност 7.4 V 2200m Ah 20 C Liполи Батеријата за SF556 SF557 SF558 F556 F557 F558 парчеFreeshipping вечера голема хеликоптер 73cm 3.5 CH rc хеликоптер со Жиро Вграден Жиро r / c helikopter SF557 A Може да избере Камера парчеПодмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини парчеIMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 / парче

BGN 13.00 13.90
Новинка

Издувни гасови штелување цевка!Answer : ___________________________ NOTE : САМО ЦЕВКАТА НЕ со автомобил!!!!

BGN 147.00 155.18
Новинка

Издувни гасови штелување цевка!Answer : ___________________________ NOTE : САМО ЦЕВКАТА НЕ со автомобил!!!!

BGN 213.00 223.98
Новинка

Добредојдовте На RCAWDПроизвод : серво ракаЗа : РК АвтомобилиМатеријал : алуминиум легура 6061T6Опис : нов тампон серво рака особено за роботот или камион заштита на серво од оштетување ова е 32.4 mm долга, 25 T splineИмаме три различни должина, 24.4 мм, 29.4 мм, 32.4 мм, и 25 T(Futaba и некои нови Hitec, Savox, МКС итн), 24 T(Hitec), 23 T(JR) spline, а во 10 бои ...

BGN 13.00 24.00
Новинка

Mxfans Црна Пластика 6 Зборуваше джантите + RhombШема Гума Пневматици Гуми за RC1 : 8 Off Road Автомобил Pack of 4RC1 : 8 Off Road Автомобил джантите Гума Пневматик RC1 : 8 Гумени Пневматик Off Road Автомобил джантитеКомпанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др.Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете.Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас.Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Джантите се направени од пластика, гуми се направени од гума.4.Погоден за RC1 : 8 Off Road Автомобил.5.Хексагонална зглобови е 17mm.6.Dual 6 Зборуваше Воланот на Rim, Rhombшема пневматик.

BGN 31.00 42.51
Новинка

Спецификации : Г.С / CCW ПропелериМатеријал : ПластикаПогоден за : Hubsan H501 SОбјектот димензија : 185 35 15mm / Еез (отстапување се должи на рачно мерење)Пакет Се Вклучени : 2 Г.С...

BGN 7.00 7.98
Новинка

modname=ckeditorКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Направени на супериорен не ' Рѓосувачки челик, со долгитрајни и издржливи.Суштински дел или Прибор на далечинскиот управувач за контрола на играчка автомобил.Спецификација : Боја : СребренаМатеријал : МеталКоличина : 100pcsЛинија дијаметар : 1.2 mmПрстенот со дијаметар : 10ммДолжина : 21mmПакет Листата : 100 *Тело Школка Клипови

BGN 7.00 7.81
Новинка

Клиентите совети ви Благодариме за читање и трпение.Ве молиме проверете за производи и пакет кога ќе ја добијат.Можете да го прочитате User Manual (рачно) или прашајте нè за помош...

BGN 9.42
Новинка

1 PC Легура Бафер Серво Рака 23 T 29.4 мм Долго За Рк Хоби Модел на Автомобил Роботот Надградба Делови 6061 N10227 Заштита на Серво Од ОштетувањеРеден Број : N10227Пакет Количество:1pcsТежина(г):11Опис : Нов Тампон Серво Арм, Особено За Роботот Или Камион, Заштита на Серво Од Оштетување, Ова Е 29.4 mm Долга, 23 T Spline...

BGN 8.00 11.12
Новинка

22 Kg Метал Опрема, Управувачки Серво за 1 / 5 скала HPI КМ RV baja 5b 5t 5sc рк делови за автомобилиИспорака детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

BGN 58.00 63.98
Новинка

4 Парчиња РК Делови за Автомобили 6*10*3мм Топката Лежишта За 1 / 18 Скала Модели Уживаат 24540 Горат Hobbico Dromida BX / MT / SC4.18 Чудовиште КамионДобредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Предмет : Топката Имајќи 10*6*3мм Пакет : 4 парчињаВе молиме обратете се до вашиот прирачник за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни...

BGN 3.04
Новинка

Пакет Количество:1pcsТежина(г):5Реден Број : A580046Опис : НаРака Планината, ЦПУ Машински Легура на Алуминиум 6061T6118 Wltoys A959 A969 A979 K929, Шасијата, Суспензијата Рака Планината, AArm Планината, A95904, Опашка Заграда, Браник РамкаОпшто земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната вебстраница.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)Време на испорака околу 760 работни дена да повеќето земји815days во САД од страна на e Packet828days да руската од страна на Посебна Линија735days...

BGN 4.00 5.84
Новинка

ААА+ од трска Стапови Ленти 300мм долго 6x8 / 6x10mm Модел од трска за авион / брод модел Риболов DIY бесплатен превозот Материјал : ААА+од трска Должина : 300мм Големина : 6x8 / 6x10mm Густина : 120180 KG / CBM(Ние, исто така, имаат balsa лист густина е 80120 CBM,цената е за 10% поскапо ,ако сакате 80120 KG / CBM,pls побарате од нас да ги ревидира цена откако ќе го поставите цел ,ви благодарам...

BGN 12.00 13.10
Новинка

Пакет Количество:1pcТежина(г): 17Опис : Челик Главниот Намалување Опрема, Главниот Диференцијални Опрема, 40 T...

BGN 10.00 14.06
Новинка

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи...

BGN 17.06
Новинка

Спецификации : Име на производ : Виткање авиони Пакување големина : 33 * 9.7 * 19.5 cm Производ Големина : 13 * 16 * 4cm Тело батерија : 650mah Производ тежина : 99g (голи метал) Пренос на владата : Wi Fi реално време мапата на пренос време на Полнење : 90 минути или па Далечински растојание : повеќе од 50 метри воздушна тип Едрење време : 7 минути или па HD камера : 30w / 200w пиксели Материјал : Пластични Пакет Тежина : 519gКарактеристики : Притисок постави високи Обезглавени режим 360 степени флип Wi Fi во реално време на пренос Може да се движат на камерата на копче за враќање клуч за полетување клучна слетување СТАН далечинска контролаПакет Содржина : 1 * Quadcopter 1 * Далечински контролер1*Мобилен телефон стојат 1*полнење преку USB кабел 4* Елиса 4*Завртки 1*Шрафцигер 1*Прирачник 4*Заштита маска

BGN 74.00 78.21