.

Новинка

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

BGN 18.00 24.18
Новинка

Боја : како на сликата Материјал : бакар Позлата : сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

BGN 4.00 4.26
Новинка

Циганска Етничка Хипи Бохемски Тибет Племенски Ѓердан Dangle Pendant ЈАКА ЃЕРДАН АНТИЧКИ СРЕБРЕН ѓердан НОВА МОДАЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 14.24
Новинка

Стакло случаен боја1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно 2 помалку од$7, испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно...

BGN 4.00 5.28
Новинка

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиМетал : сребро позлатен.Боја : сребро , како слика шоу.Должина : 18inchПакет : содржина како слика1...

BGN 1.00 1.58
Новинка

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail...

BGN 2.24
Новинка

Опис : Лице Pendant Големина : 71x43mm или 2.85x1.7 инчен скапоцен камен големина : 39x28 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

BGN 17.00 23.98
Новинка

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

BGN 40.00 52.46
Новинка

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

BGN 4.00 4.78
Новинка

Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

BGN 11.00 11.87
Новинка

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4 mm Главната Боја Бела Тежина 2.85 Грама (Опал & Сребрена) Приврзоци Должина 15*25 mm Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

BGN 10.00 11.68
Новинка

Микс Лебди ШармСрцето BirthstoneПисмо Лебди ШармОзнака Dangle Шарм$9.24 / 100pcs$4.62 / 120pcs$15.0 / 130pcs$4.00 / еез30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketLocket Pendant ХривнијаСрцето Лебди Locket$17.14 / многу$18.88 / многу$20.32 / многу$19.65 / многуПарфем Diffuser LocketХармонија Топката PendantRotate LocketСуво Цвеќе Locket$20.06 / многу$16.74 / многу$22.61 / многу$18.53 / многуСрцето Locket Хривнија30мм Keychain LocketЗаврши Locket ХривнијаСрцето Locket Ѓердан$20.64 / многу$14.24 / многу$22.54 / многу$16.48 / многуБренд SHUYANI Квалитет AAAA+ Големина 30мм Тип на Парфем Diffuser Locket Клучен Збор Лебди Locket Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM / EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ за различен износ на налозипарфем diffuser лебди locket

BGN 31.00 36.48
Новинка

Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетКоличина : едно парче Материјал : цинк, алуминиум и стакло pendant боја : црна камен боја : зелена / црвенаПревозот : П : Дали имате бесплатен превозот?A : Да, имаме...

BGN 2.00 2.83
Новинка

Freeship 100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

BGN 84.00 104.53
Новинка

Топлина Дрвото На Животот Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Голема Кристал Кристал Приврзоци Ѓердани Sliver Позлатен XL07222Тип : Жените Pendant ЃерданМатеријал : Цинк Легура + КристалноОблик : Тркалезна / Дрвото на Животот / Животот на ДрвотоПакет : 1 компјутер во една opp вреќаНа pendant големина е 6cm*6.5 смповеќе модна точка во нашата продавница

BGN 5.00 6.83
Новинка

Боја : како на сликата Материјал : бакар Позлата : сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

BGN 5.00 5.87
Новинка

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

BGN 178.00 187.18
Новинка

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] Vnox[Број на модел] PN554[Боја ] Сребрена / Црна Боја[Материјал] Нерѓосувачки Челик[Единечна Цена ] 1 парчеФУНКЦИЈА : Рок Панк Черепот Мажите Ѓердан .Нерѓосувачки Челик Материјал, Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост машки и двете.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите ПријателиПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

BGN 8.00 14.05
Новинка

Freeship 20pieces / многу рамни круг Стакло меур стаклено шише 34mm 27mm 25мм 22mm 20мм до одберете мода прстен DIY додаток накит наодиеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

BGN 24.00 26.13
Новинка

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

BGN 4.00 4.78
Новинка

Боја : како на сликата Материјал : бакар Позлата : сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

BGN 3.00 3.39
Новинка

Кастинг Ѕвездата на Давид Pendant Сребро 316 L не ' Рѓосувачки Челик Сребро 18k Жолто Злато Убав машки Накит Јаже, Верига Должина : 68 MM Ширина : 44 MM Дебели : 8 MM

BGN 10.00 12.11
Новинка

Слика ШоуПакетСите приврзоци со бесплатен дар синџир синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3.0 mm ширина должина 60см).ако ви треба други подобро синџир...

BGN 5.09
Новинка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2014 Стил ПО224 Жените Мода Сребрени Синџири Имитација Круши Нога Синџир НакитПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BGN 6.38
Новинка

Ѓердан недели за : 43 +8 см Продолжен синџирPendant големина е за : 4.5 * 4cmЃердан Тежина Прибл : 105g / Член........................................................................

BGN 11.18
Новинка

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

BGN 35.00 47.98
Новинка

Политика За Наплата100% Пари Гаранција за враќање на секој објект Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите...

BGN 16.90
Новинка

Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,SapphireНакит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци,Шарм,Був ЃерданAlmei 15%Попуст Цвет Жените Ѓердани & Приврзоци Модна Изјава Ѓердан 2017 Уникатен Гроздобер Луксузни Голема Pendant Ѓердан N367Almei 15%Попуст Цвет Жените Ѓердани & Приврзоци Модна Изјава Ѓердан 2017 Уникатен Гроздобер Луксузни Голема Pendant Ѓердан N3671ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.

BGN 6.00 7.17
Новинка

Природни Druzy Ахат Geode Drusy Конектор 15mm Druzy накит pendant diy Drusy Накит 10pcs / многу Природни Geode Ахат Druzy Парче Ахат Мушка многу убава накит Приклучок Лежиште 5pcs / многу за gem камен necklac Мистика Квалитет на Природен Ахат Geode Druzy Gem камен Приврзоци 5pcs / многу 2loops одговара ѓердан druzy Природни Ахат Druzy Geode Pendant Злато позлатен 15mm Круг Druzy Шарм За камен ѓердан одлуки 10pcs / многу Неверојатни Druzy Ахат Geode Pendant 5pcs / многу Природни Gem камен накит Druzy ѓердан наоди 2loops Ново!!!2 парчиња Geode Druzy Agage Парче Pendant Со Отвори Кристал Кристал Gem камен Pendant за Правење Druzy Накит 1"1.8" Природни Калцедон Ахат Druzy Pendant,Сонцето Druzy Pendant Drusy Ахат За накит Pendant Жица и Заврши 5pcs / многу Висок Квалитет 100% Природни Labradorite Gem Камен Pendant Лежиште,Двојно Полиран Shinne Labradorite Pendant Може да се Меша 5pcs / многу Природни Аметист се Зголеми Кварц Кристално Јасно Opalite Повеќеслојна Посочи Pendulums Реики Исцелување Приврзоци со 10"синџир Природни Аметист Кристално Зголеми Кварцен Камен Нишалото Аспект Реики Чакра Исцелување Точка со 10inch синџир 1pcs еден пакет 2016 година Нови Природни Аметист Кварц Gem камен Топката Точка Дивинација Dowsing Реики Исцелување Чакра Нишалото Со 10' синџир 1pcs Чакра Наредени Слоевит Исцелување Срцето Кристал Dowsing Дивинација Нишалото со 10"синџир на трговија на големо 10pcs / многу Природни Јасно кварц Точка и Аметист Кварц Точка мешани gem камен накит ѓердан со chain10" Mixed4 Lapis,Fluorite,Аметист Природен Камен Кристал Исцелување Точка Чакра Pendat+Кристал Дијамант Сребро Позлатен Мали Фолија Школка Жешка!Titaniumed Pyrite Камен Кварц Реики Chark Исцелување Точка Природен Камен Куршум Точка Druzy Pendant 10pcs / многу Нови Пристигнување Мешани Gem Камен Исцелување Точка Мушка Камен Pendant За Ѓердан Додатоци 7pcs / многу,оставам msg да ги собереш на бојаТрговија на големо Мешано Природен Камен Гитара Зема Прст Зема 5pcs / многу Мешани Камења Pendant Гитара Прст Изберете Камења Bead25*30*2mm Природни Lapis Lazuli Камен Гитара Прст Зема Слики од јаспис Камен Гитара Зема 5pcs / многу Гем Pendant Зема трговија на Големо Мешано 5pcs / многу Мачка Очи Камен Кристал Гитара Прст Зема Поставен Гитара Зема Pendant со Hole Around 26x30x2mm трговија на Големо Мешано 5pcs / многу Камен Ахат Кристали Гитара Зема Гитарата Прст Зема Gem Камен Зема за Гитара околу 27x30x2mm 7 Чакра Кристал Исцелување Падна Камења Поставени Природни Мешани Камен Тигар око Кристал Месечината Камења Точка Падна Камења chlorophane Чакра масажа Исцелување Реики монистра 10pcs / многу Чакра Исцелување Камен Сет на 7 Парче Избрани Полиран Gem камен со Камен Хривнија Исцелување Камен Реики Чакра Исцелување Камења w / Чакра Случај Сет на 7 Чакра Камења со Врежани Чакра СимболиПриродни Тигар Око Gem камен лабава монистра 12mm Монета Gem камен накит монистра 2strings / многу Природни Picasso Џаспер Мет 12mm Монета Gem камен лабава Монистра мода накит beads2strings / многу 15.

BGN 61.76
Новинка

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро белаПакување : opp пластична кеса (независна пакување)Ист стил монистра синџир, со hummer затворач делови ѓердан ве молиме кликнете следат слика : За Ласерско гравирање услугание може да ласерско гравирање вашиот бренд име и ЛОГО на hummer затворач, само треба да додадете малку цена( единечна цена : $ 0.15 еез за единствен лик ; $0.22 еез за двестрана ...

BGN 24.00