.

Новинка

LED дневни работи светла Супер Бел автомобил светла за магла strobe светлина 8 светилки drl светлина бар, паркинг 12 V DC Главата Светилка автомобил стил Спецификации : Модел : АВТОМОБИЛ0146 Тип Дење Работи Светла LED Извор на Светлина Wattage 20 Напон 12 V Температура на Бојата Светла бела Надворешни Тестирање и Сертификација CE Посебни Карактеристики Само поврзете и да го замени акции светилки Светлина, Боја Бела Димензија Прибл...

BGN 13.00 18.72
Новинка

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА / картон).3.Надградите вашиот возило со racing изглед.4.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.5.Директна замена.6.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).7.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.8.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Инаку, нема да има гаранција против превоз!Предност : 1...

BGN 184.88
Новинка

Нови LED Работа Светлина 12v80v Место Мотоцикл Моторни Велосипед АТВ Работа Светлина Супер Светло Алуминиум LED Светлата светилка seckill 10w 12wНие ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночниВе молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура2 парчиња = 1 сет 1 многу*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.1...

BGN 24.00 47.97
Новинка

АЛ Светлата Bixenon Проектор Леќа D2 S Замена за 3 серијата BMW E46 компактен Предfacelift Купе Covertible Голф GTI А1 А3Опис : Оваа проекторот е дизајнирано за да се задоволат потребите на повеќето од E46 сопственици кои има E46 со Bixenon D2 S проектор...

BGN 123.00 153.58
Новинка

Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Лиценца Број Плоча Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја темп...

BGN 30.42
Новинка

18 W Автомобил LED Работа Светлина Бар 12 V Место светилки drl Со Крилја За АТВ Камион 4x4 Теренски 4 WD Приколка Џип Мотоцикл Возење Светилка Светла за МаглаПредмет : Опции : Со Крилја / Без Крилја Оперативен Напон : 1030 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Зрак Шема : Потопот зрак,Место зрак Боја Температура : 6000 K (чиста бела) Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : PC Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Теоретски Lumens Излез : 1800 LM LED Моќност : 18 W ( 6pcs*3w Висок Интензитет CREE LED ) : Апликации : Теренски возила, atv настана, камион, инженеринг возила(багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион итн...

BGN 31.00 34.40
Новинка

7inch 40 W Водоотпорен Hi / Lo позиционите + 4inch 30 W LED Светло за Магла Jeep Wrangler JK CJ Предниот Браник СветлаИме на производ : Топла Продажба 7inch led светла Со Ангелски очи за Харли Џипови Wrangler Вати : 40 W (4*10 W ) Влез : 1224 V DC Оперативен Напон : 1030 V DC Прозрачна Флукс : 3600 [email protected]висока зрак, 2400 [email protected]ниска зрак Конектор : H4 / H13 Адаптер Боја температура : 6500 K Работа Температура : 40'C~80'C Домување Материјал : Алуминиум Леќа Шема : Висок & Ниска Зрак Состојба : 100% сосема нов пакет име на Производ : 4inch led светло за магла Wrangler •Напон : DC1030 V Големина : 4 инчен•Лумен : 1440 LM*2•Животот Спам : 30.000 часа•IP Оценка : IP 67•Led диоди : 10 W * 3 LED•LED temprature : 6000 K•Сместување во боја : Црна•Домување материјал : Умрефрлија стипса Ангел очи во Боја : Бела,Килибар,Сина,Зелена Пакет се вклучени : 2 парчиња 7inch LED Фарови + 2 парчиња 4inch led светло за магла Wrangler Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

BGN 229.00 243.20
Новинка

1156 BA15 S 12 SMD Samsung 5730 Кри Чипови, Висока Моќност led светилка p21w R5 W Автомобил LED светилки задна кочница Светла Извор паркинг 12 V Килибар Жолта1 парче LED сијалица.100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, Лесно да го инсталиратеНова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.Компатибилен со : 1156 BA15 S P21 W 1073 1093 1129 1141 1159 1680 3497 5007 5008 7506 7527 ..(За повикување Само)LED чип Тип 1 : 5730 SMDLED Чип П'ty : 12 чипови (околу)LED чип Тип 2 : Кри Чипови XPE Чип (напред)Светлината боја : ЖолтоПриклучок тип : 1156 BA15 SНапон : 12 V 24 VМоќност : Од 2,5 WПрозрачна флукс : 250 350 LMЖивотниот век : 60,000 часаТаму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.

BGN 5.00 5.52
Новинка

10 XLED T5 Б8.5 D 2721 286 Бела Црвена Сина, Зелена Жолта ВНАТРЕШНИ работи КУПОЛА 12 V СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА / СВЕТИЛКИ НАТОПИ Пресврт Заклучување на Табла Мерач СветилкаМоделRXTYB8.5 DYНапонDC12 VГолемина19.48*1223*7.47 ММLed типНАТОПИ LEDЧашкатаОптоварувањепакетантистатички пакет (бесплатно) & 10pcs / блистерЗа Да Се ВклопиИндикатор СветлинаЗрак агол180 степенLumin10lmДостапни типБ8.5dМоќност0.1 WДефектенПомалку од 1%Живот30000h+БојаЖолтаОдговара за автомобилиПовеќето автомобилиГаранција3 месециНапомена : 1.Ве молиме проверете го вашиот автомобил треба canbили не пред да ја купите, се прво отстрани сијалицата и да го вклучите вашиот автомобил, ако код за грешка се дојде до вашиот автомобил дисплејот, покажува дека вашиот автомобил треба било каков led сијалица со canbфункција, некои Германија автомобили како BMW, Mersedes Бенц или Ауди, Фолксваген, можеби ќе треба да поврзете дополнителни canbдекодер(или екстра отпорник) .2.Ве молиме проверете напон пред купување, обично камион бараат напон повеќе од 28 V,така што не може да се користи 12 V или 12 V / 24 V сијалица, па затоа треба да го избра 10 V30 V сијалица.3.Нашите P13.5 S и BA9 S / BAY9 S / BAX9 S светилки сите се"+" на дното и ""на страна, па ве молиме да забележите пред да купите бидејќи некои автомобили се бара"" на дното на внатрешноста на пневматикот.4.LED светилки е различна од Халоген или КРИЕШЕ светилки, на власт во нашата листата е теорија моќ, додека вистинската моќ е толку мал(заштеда на енергија) .

BGN 7.00 7.98
Новинка

Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.Ова ДОВЕДЕ проектор покровот е 3,0 инчи,може да одговара 3.0 инчен КРИЕШЕ Bixenon Проектор Леќа;Ве молиме бидете сигурни која боја сакате да се купат пред да се одржи вашата цел.Ви благодариме на соработката.Бесплатен Превозот IPHCAR Автомобил Стил, Bixenon Проектор Леќа LED Проектор Покровот Светлина Водич за Автомобил Авто ДодатоциСпецификација : 1.Светлината водич LED ангел очи проектор покровот 2.5" или 3.0" .2...

BGN 63.98
Новинка

Бесплатен превозот 2 парчиња Грешка Слободни Автомобил ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Puddle Светло За "Фолксваген" Фолксваген Голф 6 0912 Touran Passat B7 2010тековно Ставка ОписНАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОСАДНА ЖОЛТА ПОД ОГЛЕДАЛО СВЕТЛА ЗА ОВИЕ НОВИ 18 LED СВЕТЛА БЕЛА ДИРЕКТНА ЗАМЕНА ЕДИНИЦИКОГА ЌЕ го ПРИТИСНЕТЕ копчето ВАШИОТ КЛУЧ светне со стил....

BGN 49.00 61.44
Новинка

За BMW 24 LED Број Плоча Светлина 3 W Пар 6000 K Автомобил Стил Супер СветлоКарактеристики : 100% сосема нов Напон : DC 12 V 24 Led диоди За Еден Парчиња Објект Големина : За 7.33 cm(L) X 3.25 cm(W) Материјал : LED + PC / PBTАвтомобил модел : За BMW E81 E82 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E39 X1 / E84 Х5 / E70 X6 / E71Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање...

BGN 17.00 20.48
Новинка

Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.G261 плоштадот ПРЕДВОДЕНА се 2.5 инчи,може да одговара 2.5 инчен H1 Мини криеше bixenon проектор леќа.G129 плоштадот ДОВЕДЕ и G131 плоштадот ЛЕР е 3,0 инчи,може да одговара 3.0 инчен Криеше Bixenon Проектор Леќа.Ве молиме бидете сигурни дека она што големината и која боја сакате да се купат пред да се одржи вашата цел.Ви благодариме на соработката.Бесплатен Превозот IPHCAR Bixenon Проектор Леќа LED Проектор Покровот со Светлина Водич LED Дневни Работи Светлина ПрстенСпецификација : 1.Светлината водич LED ангел очи проектор плоштадот покровот 2.5" или 3.0" .2...

BGN 63.98
Новинка

Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bixenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури 3...

BGN 63.98
Новинка

2x 20w Кри чип Led диоди Led Маркер Ангел очи Светлата за BMW E90 седан E91 вагон со халоген светлатаСпецификација : Име : LED Ангел Око за BMW E90 / E91 Оценет напон : 932 V Lumens : 1250 LM Температура на Бојата : 7000 K Моќ : 20 W / 4 парчиња x 5 W секоја сијалица, целосно 40 W за 2bulbs Работна температура : 20°C~ +100°C Led Чипови : КРИ XML T6 чипови ОЕМ дел No : 63112179077 Материјал : Алуминиум живот време : 30000 часа Гаранција : една годинаFittment листата : Посебни користи за BMW Led маркер ангел очи, 3 Серија : E90 / E91 седан / вагон (2005~2008) PreLCI со халоген Фарови 3 Серии : E90 / E91 седан / вагон (2008~) LCI направени од страна на Valeo без Ксенон Фарови ОЕМ дел Не 63112179077Пакет : Еден сет 20 W кри чип E90 LED Ангел Очи.Една црна подарок кутија

BGN 71.00 83.04
Новинка

Бесплатен Превозот 4 Парчиња Автомобил led светла Бела / Жолто / Црвени t20 w21 / 5w 7443 опашка светилка светлина се претвори светлина кочница светилкаПостојат вкупно 10 Кри XPE чипови по крушка, две парчиња на врвот со 3x оптички леќи и 8 парчиња на двете страни...

BGN 72.00 89.60
Новинка

Универзална одговара 3w led орел око светло Бела Жолта Црвена Зелена Сина автомобилпред дење работи светлина автомобил авто орел очи светлатаСпецификацијаИме 3w led eagle eye светлина Работат на струјата 916v DC Работна Средина 40°C~ +80°C Моќ 3w *2 led Материјал тип Водоотпорен IP67 Алуминиум школка Големина 23(дијаметар) * 18(дебелина )*30(должина)mm Прозрачна ефикасност 90lm / w животниот век повеќе од 50000hrsКарактеристики1...

BGN 10.00 11.04
Новинка

Ниска Цена КРИ чипови LED 12 V24 V Висока Моќност 880 25 W e led автомобилски резервни деловиНиска Цена КРИ чипови LED 12 V24 V Висока Моќност 880 25 WСпецификации : Точка Бр...

BGN 38.00 47.81
Новинка

Опис на производот Предмет : C5 W352812 SMD 31mm Висок квалитет на производот,100% сосема нов директно од фабрика Ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост Долг животен век : повеќе од 50.000 часа Направени со висок интензитет Epistar 3528 SMD*12pcs Светилки носителот : C5 W Светлина, боја на располагање : бела Боја температура : 60006500 K Lumens : 65 75 LM Влезен Напон : DC12 V Номинална струја : 0.8 W Големина : L(должина)3.1 cm * W(ширина)1.8 cmПревозот Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена...

BGN 15.98
Новинка

Canbдизајн грешка слободни за BMW Автомобил Светла 40 W LED Маркер заBMW E87 E82 E92 E93 E70 E71 E90 E91 E60 E61 автомобил ангел очи led светлоИмеКРИ LED чип маркер светлинаНоминална напон932 VLumens1800 LMТемпература На Боја7000 KМоќност40 W / 8 компјутери x 5 W секоја сијалица, целосно 80 W за 2bulbsРаботна температура20°C~ +100°CLed ЧиповиКРИ XPЕ2 чипОЕМ дел Не63217160782МатеријалАлуминиумживот време30000 часаГаранцијаедна година1...

BGN 83.00 97.44
Новинка

Долго тема дизајн трговија на големо 6w тенок led орел очите за сите автомобиливозила led светилки drl опашка светилка обратна копија светлинаСпецификацијаИме 6w led eagle eye светлина Работат на струјата 916v DC Работна Средина 40°C~ +80°C Моќ 3w *1 предводена*2 Материјал тип Водоотпорен IP67 Алуминиум школка Големина 23(дијаметар) * 18(дебелина )*30(должина)mm Прозрачна ефикасност 90lm / w животниот век повеќе од 50000hrsКарактеристики1...

BGN 15.00 15.84
Новинка

Пак Сигнали Светлина Огледало Светилка ЗА АудиПроизводство тип : направен од премиум ABSСостојба : НоваКвалитет : одличноФотографиите се покаже пример за вистински дел ќе добиетелево Возачот страна OE број : 8 KD 949 101Право на Патникот страна OE број : 8 KD 949 102Внимание : Pls потврди светилка одговара за вашиот АВТОМОБИЛ пред купување, ви благодариме!!! .За 20092010 АУДИ А3; скратува База, QuattroЗа 20092009 AUDI A4; платформа Б8; тело стил Седан, Вагон; скратува База, QuattroЗа 20082009 AUDI А5, S5; тело стил Купе; скратува сите скратуваЗа 20092011 AUDI A6, S6; платформа C6; тело стил Седан, Вагон, Avant; скратува База, QuattroЗа 20082010 AUDI A8, S8; тело стил Седан; скратува База, QuattroТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал даПРЕВОЗОТ1.Ние Брод на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Превозот или други брза испорака како што курирската служба DHL,EMS,FEDEX,Aramex.2.Обично ќе брод предмети во рок од 13 дена по плаќањето е завршено.3.само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress...

BGN 39.00 41.58
Новинка

2x 1156 LED BA15 S P21 W 15 LED Бела Кочница Светла Копија Обратна Светилка За Peugeot 307 206 2008 207 308 4008 508 5008 за 301 2014 Ставка Опис : Супер Xenon светла Бела 1156 15 W Висока Моќност LED светилки...

BGN 14.00 19.68
Новинка

Погодност Светилки За Хонда ELYSION Автомобил Led Внатрешни работи Светлина C10 W W5 W Замена Светилки Купола Мапата Светилка Светло Светла Бела 13 PCS По ПоставувањеОпис : 1.Боја : Бела2.Осветлување на Аголот : 180360 степен3.Материјал тип : Алуминиум4.Извор на енергија Тип на : DC5.пакет : 13 компјутери / setLED Предности : 1.100% Сосема Нов, Подготвени Да Брод.2.Ниска Потрошувачка на Енергија, заштедите на вашата енергија и пари.3.Ние се специјализираат во LED светилки, нашите производи се со висок квалитет со доживотна гаранција.4.Функционална и издржливи LED сијалицата, ќе ви се љубовта.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е под овој модел пред да го купите.Ако може да не се сигурни и не знаат како да се провери Компатибилноста,ве молиме контактирајте со нас на прво место.2.Бидејќи LED светилки имаат помала потрошувачка на енергија, Европски бренд име на автомобили може да треба да го допрете на Оптоварување Отпорници за да сеотстранување на грешка во кодот на табла.3.Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот),ако светилки има треперење,ве молиме контактирајте со нас да се решивашиот проблем.4.Една Година Гаранција, откако ќе се имате било какви проблеми, добредојдовте да контактирате со нас веднаш,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се решипроблемот брзо.

BGN 29.00 31.97
Новинка

OKEEN 2 парчиња автомобилстил, За Hyundai Tucson 2016 година доведе Задниот Браник светлина Автомобил LED Опашка светлина Задните Магла Светилка Светлина Авто LED Кочница Светлина1.Моќност : 6 W2.Напон : DC12 V3.Актуелни : 0.3 А4.Извор На Светлина : Led Диоди5.Боја : црвена6.Автомобил Направи : Hyundai Tucson 2015 2016 Година2 X задниот браник рефлектор светлина

BGN 86.00 101.50
Новинка

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ светилки2 x LED светилки drl2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа2× LED пак светлина2 x црното домувањеСите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)Забелешки : 1, За царина ...

BGN 1003.00 1102.40
Новинка

Спецификација : Приклучок : T15 921 912 W16 WБоја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаБрој на LED : 15pcs SMD 5050 + КОЧАН LED ЧипФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 2 парчиња T15 висока моќност сијалица

BGN 13.00 19.17
Новинка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на НОВИ Switchback LED Цевка Лента Дизајн,Мека и лесно да се прават форми 1 Пар (2 парчиња) на Двојна Боја Бела / Amber Switchback Функција LED Stripit Led ореол ленти беа направени во мека лента што може да направи било форми за да се вклопат во вашиот светлата retrofit Може да се користи и за бројни други акцент на секое возило Погоден за DC 12 V напојување само Вклучени клипови и завртки Напон : DC 12 V Должина : 60cm(Цевка Лента) Количина : 1 сет (како на сликата покажува)Упатство за инсталација : Црвена жици = Позитивна за Бела Жолта жици = Позитивна за Килибар Црна жица = Теренот Белешки : Ленти може да се cutted , но тоа не е препорачливо и не стрес кабли или наведнат премногу...

BGN 22.00 26.24
Новинка

2 ПАРЧИЊА 105 W 7 ИНЧЕН LED Светла со Бела / Amber пак singal светла светилки drl + 4" ИНЧЕН foglight Возење светилка за Jeep Wrangler Џ.К.7"ИНЧЕН Круг 105 W LED Проектор светлата H4 Висок / Низок Зрак светилки drl Спецификација : Тип : изборен Круг 7inch led светлата Куќа Боја : Црна Светлината Боја : Бела Пак Светлина : Жолти LED Моќ : 105 W Влезен напон : DC1030 V Ip Оценка : IP67 Количина на LED : 21*5 W LED Lumens : 5500 Lm за високо зрак,3000 Lm за слаб зрак Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Леќа : PC Боја Температура : 6000 K6500 K Бела Конектор Тип : H4 и H13 Приклучок адаптер за Поставување на автомобил : Напред,Лево,Право на Користење : Светлата / Магла Светлина / Возење Светлина 4 ИНЧЕН LED светло за магла Jeep Wrangler JK CJ магла светилки сијалица4 инчен 30 W Магла Светло Извор на Светлина : САД CREE Led Моќност : 30 W / Сијалица Напон : DC 10 V30 V животниот век : 30000 Часа Лумен : 1400 Lm / Сијалица Боја Температура : 6000 K6500 K Бела Оперативни Температура : 40°C~85°C Леќа Материјал : Трајни Поликарбонат полимер Домување Материјал : Умрефрлија Алуминиум Водоотпорен Оценка : IP67 Plug and Play инсталација 7 Инчен Висок / Низок Зрак Светла за Wrangler со Ангелски Очи Апликација : 7" led светлата за Харли мотоцикл 7" led светлата за Jeep wrangler Hummer Camaro FJ Cruiser Модели : За '76'86 CJ7 За" 81'85 CJ8 Скремблер За '9706 Wrangler TJ За '04'06 Wrangler, ЗАБ Неограничено За '07'14 Wrangler JK 2 Вратата За '07'14 Wrangler Unlimited JK 4 Вратата Било Харли Дејвидсон Модели Со 7" Светлата Како Харли Дејвидсон FLD 20122013 Харли Дејвидсон Туринг Модели 19942013 Харли Дејвидсон Софтејл Моделите 19912013.

BGN 232.00 246.40
Новинка

2x Универзален Автомобил Авто Предниот Браник светилки drl КОЧАН LED Магла Видливоста Светла Дијаметар 9cm Дење Работи Светло за Магла За Ford Тојота 1.Ангел очи : бела боја Кочан ангел око 2.Правец на ветер : Сијалица Тип : LED 15 W 3.Светилки drl сијалица Тип : LED 7 W 4.Liminace : 3200 LM 5.Домување материјал : Алуминиум 6.водоотпорен : IP67 7.Адаптер : Универзална

BGN 110.00 156.66
Новинка

9cm LED Скара Светлина 12v Дење Работи Светлина 100% Водоотпорни LED светилки drl Бела Црвена Боја Ден Светло за Магла Светлина се Претвора Сигналот за Предупредување СветлинаНие ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночниВе молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура1pcs = 1 сет*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.1...

BGN 12.56
Новинка

* LED Моќ : 108 W * Лумен : 9720lm * Оперативен Напон : 1030 V DC * Водоотпорен го оценувате : IP 67 * 36pcs*3w висок интензитет Led диоди * Температура на Бојата : 6000 K * Работа Temeprature : 45 до 80 * Материјал : Diecast алуминиумски домување * Леќа материјал : PC * Монтажа Заградата : Алу фирма заградата * Зрак : ПОПЛАВИ* 30000 часа погоре живот времеФункција : 1...

BGN 123.00 153.44
Новинка

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

BGN 227.00 319.98
Новинка

започнете Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Тука,Ние Сигурно ќе Ви Обезбеди Добар Квалитет,Брза Испорака и Професионални Услуги на Клиентите да Уживате во Вашето Време Тука! Дење Работи Светлина Флексибилни Тркалезна Форма светилки drl Автомобил LED Светла за Возење светилка светилки drl КОЧАН LED Светла Автомобил Стил Универзална 2 ПАРЧИЊА 12 V DCКарактеристики : Усвојат 100% сосема нов Висок квалитет со Голема светлост Led диоди Елаборат и лесна инсталација дизајн, Достапен за сите возила(12 V DC) Светла LED троши далеку помалку енергија од стандардните сијалица, додека одржување на оптимална светлина излез Водоотпорен рефлектор за сите патот временските услови Светла со супер зрак дење работи светлина за возење безбедност Подолг живот LED живот до 50.000 часа, минимални трошоците за одржување Дење работи светлина ја подобрува безбедноста за време на возењето им овозможува на вашиот vehicie да се види во многу подалеку растојанија...

BGN 8.00 10.37
Новинка

Спецификација : Приклучок : 1156 P21 W BA15 SБоја : БелаЗрак Агол : Двоен ЛицаНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаБрој на LED : 45 SMD 4014 ЧипФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 2 парчиња 1156 висока моќност сијалица

BGN 16.00 22.66