.

Новинка

1 Pcs Еден Начин Имајќи CSK35 35*72*17 мм Без keyway Висок Квалитет на Спојката Backstop ИмајќиПакет : 1 buc на CSK35 имајќиМодел Внатрешен дијаметар(mm) дијаметар Од(mm) Ширина(mm) Tkn(Н...

BGN 24.54
Новинка

5 Pcs Еден Начин Имајќи CSK10 10*30*9mm Без keyway Висок Квалитет на Спојката Backstop ИмајќиПакет : 5 компјутери на CSK10 имајќиМодел Внатрешен дијаметар(mm) дијаметар Од(mm) Ширина(mm) Tkn(Н...

BGN 26.26
Новинка

HK2816 2 RS Подготвени куп Игли валчести лежишта отворен крај со печат на големината на 28*35*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 10.88
Новинка

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 26.88
Новинка

Плаќање : 1 Ние прифаќаме alipay тука.(Ако сте треба да се плати преку ПП,ве молиме контактирајте со нас)2...

BGN 0.88
Новинка

Предмет : SCS12 UU 12mm Линеарно Движење Имајќи Случај Единица За CNC РутерГлавни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарно движење лежиштаPls ве молиме имајте во предвид : ова е 4 парчиња / многу...

BGN 28.80
Новинка

Минијатурни длабоко ритам топката лежишта пластични лежишта најлон лежишта 699 големината е 9*20*6mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 26.88
Новинка

Удар топката имајќи 51104 имајќи 8104 големина 20* 35 * 10ммНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 14.08
Новинка

Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван 1.кога ви требаат нашите производи итна.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.UPSот,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас...

BGN 39.20
Новинка

Удар топката имајќи 51118 имајќи 8118 големина 90 * 120 * 22mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 12.48
Новинка

Предмет : SCS30 UU 30мм Линеарно Движење Имајќи Случај Единица За CNC РутерГлавни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарно движење лежиштаPls ве молиме имајте во предвид : ова е за 2 компјутери / многу...

BGN 64.48
Новинка

Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван 1.кога ви требаат нашите производи итна.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.UPSот,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас...

BGN 41.28
Новинка

Предмет : SCS16 UU 16mm Линеарно Движење Имајќи Случај Единица За CNC РутерГлавни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарно движење лежиштаPls ве молиме имајте во предвид : ова е 4 парчиња / многу...

BGN 40.96
Новинка

CJ1 WTER01 Нови и оригинални OMRON ПРОЦЕСОРОТ страна маскаНаправен во Јапонија.Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

BGN 88.00
Новинка

Предмет : SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Имајќи Случај Единица За CNC РутерГлавни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарно движење лежиштаPls ве молиме имајте во предвид : ова е 4 парчиња / многу...

BGN 27.68
Новинка

10 Метри ID 2mm, OD 4mm PTFE Цевка за 1.75 mm ФиламентПокрај ID2*OD3mm PTFE Цевка 2 Метар Пакет, ќе можете да ја добиете оваа подебели ID2*OD4mm PTFE Цевка за подобро искуство и подолг животен век.

BGN 15.68
Новинка

Удар топката имајќи 51107 имајќи 8107 големина 35 * 52 * 12mmАко ви треба други големина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас

BGN 8.96
Новинка

Минијатурни длабоко ритам топката лежишта пластични лежишта најлон лежишта 696 големината е 6*15*5mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 26.88
Новинка

Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван 1.кога ви требаат нашите производи итна.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.UPSот,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас...

BGN 49.28
Новинка

Минијатурни длабоко ритам топката лежишта пластични лежишта најлон лежишта 694 големината е 4*11*4mmID 4mmOD 11mmH 4 ммАко ви треба било други големина,ве молиме контактирајте со нас.

BGN 26.88
Новинка

Удар топката имајќи 51105 имајќи 8105 големина 25 * 42 * 11mmID 25mmOD 42mmH 11mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 18.88
Новинка

Опис : F717 M Axial Топката Удар Лежишта x 7mm 17mm x 6mm Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само за плаќање Превозот Опис : Објектот ќе биде предаден, од воздухопловната рок од 48 часа по целосната уплата...

BGN 13.00 13.74
Новинка

Име на производ : Линеарна Топката Имајќи; Модел : LM12 UU Материјал : Јаглероден Челик, од Гума; Име на Производ : Линеарна Топката Имајќи;Модел : LM12 UUМатеријал : Јаглероден Челик, Од Гума;Внатрешен Дијаметар : 8mm / 0.3"Надворешниот Дијаметар : 15mm / 0.6";Должина : 24mm / 1"Боја : Сребро Тон;Тежина : 60gПакет Содржина : 4 x Линеарна Топката ИмајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

BGN 4.34
Новинка

започнетекрајотS6000 RS S6001 RS S6901 RS S6902 RS S6903 RS S6904 RS S6905 RS S6906 RS S6002 RS S608 RS S6900 RS Нерѓосувачки челик хибрид керамички имајќи 6000 2rs 10×26×8мм 6001 2rs 12×28×8мм 6901 2rs 12×24×6mm 6902 2rs 15×28×7mm 6003 2rs 17×30×7mm 6904 2rs 20×37×9mm 6905 2rs 25×42×9mm 6906 2rs 30 x 47 x 9mm 6002 2rs 15×32×9mm 608 2rs 8×22×7mm 6900 2rs 10×22×6mm 6806 2 rs 30×42×7mm 6803 2rs 17×26×5mmНие accpet методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу1 : Сите iterms ќе се испрати во 13 работни дена по receiveing вашата целосна исплата,ве молиме да се внимава на lattest следење2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост,Eпакети,и др.Ако имате било какви посебни барања од вас,pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење.3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот.4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со traiff слободни,ние прогласи тоа со пониска вредност и напишете "подарок".Правни основи оставите порака ако ви треба Inviice.5 : Ако не можете да ги пратите пакет или пак не ги добивате пакет за долго време,ве молиме оставете порака за нас во прв пат,ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас,pls не се отвори спорот.Многу благодарам!Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

BGN 9.00 9.31
Новинка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

BGN 33.81
Новинка

започнетекрајотМодел 608 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D) 22 Ширина (Б) 7 Печати отворен Тип Материјал zro2 топки Испорака датум На барање за испорака

BGN 34.11
Новинка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

BGN 7.20
Новинка

започнетекрајотКам Следбеник Игли Валчести Имајќи Име : CF5 KR13 Внатрешна Големина : 5mm Надворешниот Големина : 13mm Пакување : 4 pc / многу

BGN 12.00 12.80
Новинка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

BGN 29.58
Новинка

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

BGN 26.00 28.35
Новинка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

BGN 400.00
Новинка

не 'рѓосувачки челик 304 1.2 mm челичното јаже Големина : 1.2*10m structure7*19=133 OD : 1.2 mm maxamium оптоварување : 60kg материјал : 304 од не' рѓосувачки челик

BGN 11.68
Новинка

Име на производ Пролет се Врати Воздушен Вентил Модел TAC241 P Тип 2 Положба 5 Начин Тема Кол 5mm / 0.2" 9mm / 0.3" Копчето Кол...

BGN 23.00 27.49