.

Новинка

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

BGN 5.00 6.06
Новинка

Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.10.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референцаГолемина На Мерење

BGN 8.94
Новинка

Име : Ajojewel Женски Накит Гроздобер, Отворајќи Поставување Црна CZ Ретро Цвет Прстен За ЖениМатеријал : Цинк Легура + CZГолемина : 6,7,8,9 (прстени внатрешен дијаметар 16mm,17mm,18mm,19mm)Облечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокМетод На Measuretment1...

BGN 6.00 7.20
Новинка

ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате.можете да DIY Стакло pendant да neckalce,earing,прстен, може да се стави го следниот шарени микро Виножито да се пополни те стакло...

BGN 25.41
Новинка

Име : Ajojewel Бренд за Квалитет Мода CZ Женски Накит Ретро Гроздобер Линк Прстен Црна За Жените Големина 7,8Материјал : Цинк Легура + RhinestonesГолемина : 7,8,9, ( прстени внатрешен дијаметар 17mm,18mm,19mm)Облечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокМетод На Measuretment1...

BGN 6.00 6.72
Новинка

>>>Мат erial : Нерѓосувачки Челик>>>Позлата Боја : Сребрена>>>Прстен Големина : Еластичен>>>Ставка детали : * Од ограничен на "Виножито Девојки" линија на рака направенадодатоци;* "Виножито Девојки" е направена со најдобрите материјали иквалитетот.>>>Стил : Класичен& Fashion>>>Земјата на потекло : Кина>>>Количина : 1 парчеГроздобер Кварц Жените Черепот Прстен Види Нерѓосувачки Челик Прст Часовници Унисекс Мода Прстен Накит трговија на Големо Промотивни Подароци парче

BGN 6.21
Новинка

ПРОИЗВОД НАСТАВА[Бренд] SUOHUAN[Број на модел]R048 YBLS[Матер typle] бакар[Позлатен Материјал] 18 K Злато Исполнет[Главниот Камен] ААА циркони[Тежина] 12.3 gПРОИЗВОД ДЕТАЛИПРОИЗВОД МЕРЕЊЕНИ / CA Diam (mm) MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил Circum (инчи) Circum (mm) 5 15.7 J1 / 2 15.7 1.95 49.3 6 16.5 L1 / 2 16.5 2.04 51.9 7 17.3 N1 / 2(O) 17.3 2.14 54.4 8 18.1 P1 / 2(П) 18.1 2.24 57 9 18.9 R1 / 2(S) 18.9 2.33 59.5 10 19.8 Т1 / 2 19.8 2.45 62.1 11 20.6 V1 / 2 20.6 2.54 64.6 12 21.4 X1 / 2(Y) 21.4 2.64 67.2ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ [ВО СЕМЕЈСТВОТО] нежно &мудро маж [ВО РАБОТА] Ably & Сигурни Мажи [ВО ПАРТИЈАТА] Смешни & хумористични МажиПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лоши Weatherc2...

BGN 7.98
Новинка

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Бел СафирEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 работни дена да повеќето земјиDHL / UPS / ТНТ 35 работни дена да повеќето земјиEMS 715working дена да повеќето земјиFed Ex 510 работни дена да повеќето земјиПовратни информацииОткако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

BGN 30.38
Новинка

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Бел БисерEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 работни дена да повеќето земјиDHL / UPS / ТНТ 35 работни дена да повеќето земјиEMS 715working дена да повеќето земјиFed Ex 510 работни дена да повеќето земјиПовратни информацииОткако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

BGN 15.00 29.18
Новинка

Тибет Mantras Амајлија Прстени Тибетански Сребро OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Прстени за Машки Отвори прстенТибетската рачно изработени метал гроздобер човек прстени.*направени од Тибетската сребро.*едноставен начин,*амајлија симбол во средината...

BGN 4.78
Новинка

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>253,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25Моден фокс главата прстен, лицето и опашка жица цртање обработка фокс прстени за жените промет на големо со бесплатен превозот1...

BGN 9.00 11.18
Новинка

Tenyimay, вашиот најдобар избор!Директни фабрика цена на клиентите.Ајде да се движи!!!ОписБренд Име : TYMБрој На Модел : R079Накит Тип : прстениБоја : роза златна бојаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина ( Копно )Материјал : enemal, имитација бисер, кристал, од легиранГолемина : миксКоличина : 50pcs / многуВреме на испорака : 3 денаОдличен квалитет со конкурентна ценаНие ќе ви испратиме 50pcs на прстени во мешани големини и се меша дизајни по случаен избор.Плаќање* Ние го прифаќаме други начини за плаќање...

BGN 32.00 37.60
Новинка

Бренд : Sunflee Накит(SE Накит)Материјал : не ' рѓосувачки челик,доведе nickle слободни,супер квалитетГолемина : U изберете ( ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди за големината )Пакет : свила подарок торбаКоличина : 1 bucСлика : Сите се 100% вистински слики , авторски права се задржани.2017 топла Едноставен и Елегантен 8мм Нерѓосувачки Челик Прстени со Дрво Жито гроздобер Дизајн Мажите Модата Партија ПодарокЗа Нерѓосувачки ЧеликНерѓосувачки Челик има сјајна, огледалокако се заврши и е отпорна на оцрни...

BGN 4.00 4.14
Новинка

Производ : Љубовници ПрстенБоја : СребренаМатеријал : ЧеликПродажба на Единица : парчеПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

BGN 5.00 6.02
Новинка

Mytys Мода Сребрена Боја Опал Прстен за Жените Мали Шарени Кристали ги Красат Прстени Партија накит R1852Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

BGN 9.00 15.71
Новинка

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

BGN 28.00 46.32
Новинка

12683966138046916 Мода Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterling Silver Мазна Прстен Едноставно Отварање На Модниот Еден12683966138046950 Мода Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 14.00 15.10
Новинка

8 / 10 / 12 / 14 / 16 MM Стакло Топката во Прстен(Прилагодливи) ,стакло меур прстени,Свет Шише Прстени,стакло свет прстениЈасно ТопкиПурпурна ТопкиРозова Топки Материјал : СтаклоГолемина на : 8ММ Топката,Отворање 3ММ10ММ Топката,Отворање 3ММ12 MM Топката,4 MM Отвор14 MM Топката,4 MM Отвор16 MM Топката,4 MM Отвор Забелешки : Горенаведените предмети се продаваат со стакло свет, прстен база,но без било кутии или додатоци во внатрешноста.Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..1x Стаклена Топка1x Бакар Завртка Капа & Гумени Печати Лист Шарм1x Прстен База

BGN 3.00 3.49
Новинка

QIMING парична Казна Накит 925 Фунта Сребрен Прстен Злато Пеперутка Отвори Прстен Жените Гроздобер Накит за Подарок Прст Љубовник Прстени Anillo bagueНие сме Фабрика...

BGN 4.00 6.86
Новинка

QIMING Вистински 925 Sterling Silver Лист / Птица пердув Прстен Прилагодливи трговија на Големо ја Напушти Прстени 925SterlingСребрен Прстен Шарм накитНие сме Фабрика...

BGN 3.00 6.70