.

Новинка

Транспарентен сина линија OTG линија OTG за пренос на линијаНа должина од 15cm (вклучувајќи главата)Транспарентна линија синаПлетенка штитОсновни крупни преносПо тестирање, Европската верзија на Хонг Конг верзија на Тајван верзија може да се користи.Поврзете се за да го прочитате податоци, како одговор на чувствителностаМоже директно да се прочита У диск, читач на картичкиМоже да биде директно поврзан со USB глушецI0250 i9220 i9100 i9300 просо M1s, итн.За XOOM TG01 За МОТО и други уреди се совршени за тестирањеГи исполнуваат таблет компјутер на мобилен телефон MP5 OTG MP4 барањабидете внимателни : 1, потребна опрема OTG поддршка функција2, У диск да МАСТИ формат за поделба, не го поддржува NTFS партиција, формат...

BGN 21.00 23.70
Новинка

******************************************************Повеќе детали : RJ45 / Аудио / HDMI ™ / SD / 1394 / e SATA / VGA / USB прашина plug / прашина маска за лаптоп / компјутер / Рутер Боја Избор 13pcs / пакет****************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : 13pcs 1 пакет

BGN 46.88
Новинка

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

BGN 4.00 4.78
Новинка

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За LENOVO Think Pad G560 G565 Z560 z5651.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел

BGN 10.00 13.95
Новинка

Висок квалитет на USB адаптер USB машки и женски главата USB машки да се женски адаптер главата USB extension главаИзработка, добар изглед.Вистински шут, она што го гледате е она што ќе добиете!

BGN 16.00 17.58
Новинка

Следење на квалитетот на моќ линија DC линија светилка лента линија 5.5*2.1 глава до глава 20cm сите бакар прав главаДвете страни се 5.5*2.1 mm машки главаДиректно главата headband вилушка пролетЧист бакар челичното јадро 0.3 плоштадот сите бакар во текот големи тековната 3АНе обичните фини линииОдлично изработка и квалитетстоки на залиха

BGN 19.00 21.26
Новинка

Двете страни на главата на главата се 5.5*2.5 лактите.Дебела жица може да биде премногу голем за тековната 3АВисок квалитет на DC линија 5.5*2.5 5.5mm X2.5мм од глава до глава 30 смДвете страни се 5.5*2.5 машки главата, лактитеМашката глава усвојува shrapnel картичка тесни headband вилушкаКомпатибилен 5.5*2.1 интерфејсГлавата е DC вилушка главата, компатибилни со 5.5*2.1 mm спецификацииОдлично изработка и квалитетГолем позитивноРазлични спецификации можат да бидат прилагодени за различни должинаВистински шут!

BGN 24.00 27.18
Новинка

Карактеристики1 HDMI Машки да HDMI Женски, 360 Степен Ротација 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија 3...

BGN 11.98
Новинка

1 Поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп да камери, телефони и други уреди со овие USB 2.0 Женски Мини USB 2.0 Машки Конвертор Адаптери, ротира 360°2...

BGN 59.98
Новинка

Модел : e KLNE300 Име на Производ : 300м Ethernet Extender 1 4 порти Ethernet extender до 300 метри / 984ft, еден влез и 4 излез 2 Пренос на далечина што се однесува до 300 метри од CAT5 E (користите AWG24 стандард CAT5 E кабел) 3...

BGN 72.00
Новинка

САД $ 8.39 / многу многу многу многу многу многу многу многуКарактеристики1...

BGN 127.98
Новинка

Нови оригинални САЛАДИН ДИ 4 НАПРАВИ 4 Транзистори 24 VDC DVP08 XP211 TЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

BGN 310.40
Новинка

Бесплатен превозот 10pcs Лаптоп преку USB џек приклучок конектор за HP MINI 110 210 5102 CQ10Совети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

BGN 16.00
Новинка

1 Поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп да камери, телефони и други уреди со овие USB 2.0 Женски Микро USB 2.0 Машки Конвертор Адаптери, ротира 360°2...

BGN 39.02
Новинка

1 Поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп да камери, телефони и други уреди со овие USB 2.0 машки да Мини USB 2.0 машки адаптери2...

BGN 11.20
Новинка

Карактеристики1 HDMI Женски HDMI Женски, Замав Тип 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија 3...

BGN 11.98
Новинка

Опис на производот PCIE изразат 1 X да 16 X столб картичка extender кабел 2 слој PCB одбор дизајн Висок Квалитет Flex Лента Столб Картичка...

BGN 59.00 63.84
Новинка

Служењето плоча мали 3p торба нето плоча фан мали 3pin појас3 PIN до 4 3 PIN.

BGN 10.00 11.01
Новинка

Карактеристики1 Мини HDMI Машки да HDMI Женски, 360 степен ротација 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија 3...

BGN 11.98
Новинка

1 Поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп да камери, телефони и други уреди со овие USB 2.0 Женски Микро USB 2.0 Машки Конвертор Адаптери, ротира 360°2...

BGN 11.92
Новинка

Опис На ПроизводотPCIE изразат 1 X да 16 X столб картичка extender кабел Сите на нашите предмети се 100% тест 2 слој PCB одбор дизајн...

BGN 109.00 118.08
Новинка

Perlinta Висок квалитет на USB на IEEE1284 CN36 Паралелно Печатач Кабелот Од 1,5 M Функција Боја : вода јасно сино Материјал : Бакар Кабел lengh : 1.5 mter 1...

BGN 13.00 14.24
Новинка

(САМО RJ45 Приклучок, НЕ се вклучуваат Кабел,Капи и Crimper.)Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e.Капи Дијаметар : OD 6.0 mm.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.

BGN 18.00 20.78
Новинка

Go So Високо Квалитетен Стерео Audeo Кабел за Микрофон Засилувач Гитара ЈазикДвојно Магнетен Прстен99.99% Чист Бакар Core Злато Позлатен ConnecterПакетот Вклучува : 1 * стерео Аудио кабел

BGN 22.00 22.38
Новинка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет USB A женски Ethernet RJ45 машки рутер адаптер Лесно поврзување и пренос на податоци помеѓу мрежите со овој USB RJ45 женски машки Ethernet адаптер...

BGN 1.00 1.41
Новинка

М 2 NGFF NVMe Key M 2280 Да PCIe 4x Столб Картичка Кабел PCIЕкспрес x4 10cm 20cm 30cm 1ft 2ft За 1050ti firepro w7100 wx5100R4x серија е М 2 Key M 2280 Работ Конектор за Продолжување Адаптер кабел, прилагодени на PCIe 4x конектори за да повторно да се лоцира еден PCIe картичка или мост помеѓу слотови на две различни Пхб.На ribbonized формат на axial кабел обезбедува густа и флексибилно решение без сигнал за слабеењето за висока брзина на PCIe Gen3 8 Gbps Податоци за Трансакцијата, двонасочно 256 Gbps (256 GT / sec) за PCI x16, и 16 Gpbs (16 GT / sec) на PCIe лејн.Кабел за Квалитет : Стабилна PCIe Gen3 8 Gbps или повисоко со висок квалитет Axial Кабел Кабел Флексибилност : Високоroutable, свитлива, флексибилни Дебелина=1.4 mm (1 / 16 инчи) Width= 13mm (1 / 2 инчи) Кабел Должина : Стандард (015) = 15cm (6inch), Прилагодени за 10~999cm (010~999) јавете се на продажба за да ги прилагодите на PCB Квалитет : Искусни дизајн и издржлив материјал за Висока фреквенција и ниска слабеењето...

BGN 56.00
Новинка

Карактеристики : Компактен и лесен за носење Промена на micro USB на магнетни конектор Одговара за сите Xperia серијата...

BGN 3.00 3.54
Новинка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет USB 2.0 женски Микро USB 5 pin женски конектор адаптер Мал и лесен за носење...

BGN 1.90
Новинка

KSNVX401 12 CM PCIE 3.0x4x8 / 16 Лејн Домаќин Адаптер Конвертор Картичка М 2 NGFF М Клучни SSD да Nvme PCI Express Големина 2230426080 М...

BGN 18.00 22.37
Новинка

Бренд Нови за i Mac A1311 21.5" 2011 HDD Моќ Cable Kabel 5931294 БГаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

BGN 11.00 11.20
Новинка

1 М HDMI Машки да Машки Conveter Кабел 1080 P HDMI Конектор за HTPC КОМПЈУТЕР Лаптоп Малина Пи 3 ТВВовед : Ова е HDMI машки да машки конверторкабел , кој е универзален за да го уредот со HDMI порт, како што се ТВ , Монитор , Малина Пи.Спецификација : 1...

BGN 4.00 4.51
Новинка

10pcs Desktop Computer PC Случај Моќ кабел ШВ switch Рестартирајте го вклучите Моќ Ресетирате HDD LED + Switch Кабел Конектор Адаптер 60смКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Должина : околу 60см...

BGN 13.00 14.08
Новинка

USB 3.0 yкабел обезбедува трансфер го оценувате до 4.8 Gbps кога сте поврзани со USB 3.0 во согласност домаќин и во вашиот уред.Извртени пар каблирање и заштитените изградба се осигураме дека нашиот USB 3.0 кабел ги исполнува или го надминува тековната Super Speed USB 3.0 стандарди.Лиен вирус олеснување ги заштитува и обезбедува години на непроблематична префрлување на податоци.Дополнителен USB типприклучок овозможува кабел за да се поврзани со две USB порти (2.0 или 3.0) максимална моќ и перформанси.СпецификацииБоја : ЦрнаДолжина : 60cmКонектори : USB Тип A (x 2) да USB 3.0 МикроБИзвртени пар каблирање и заштитените изградба обезбедува веродостојни податоци преносиКомпатибилност : Било USB 3.0 пренослив хард диск кој се поврзува на USB 2.0 или USB 3.0 порти

BGN 9.00 10.53
Новинка

Пакет : 1pcs * кабелUSB 3.1 Тип В Машки да се женски USBC машки да се женски адаптер кабел за продолжување кабелот црнаСите ние USB3.1В производи биле тестирани со најновите за Macbook,Со користење на најнова USB3.1 ТипC интерфејс технологија дизајниранаОвој адаптер кабел е USB3.1В тип машки на женски,Може да се полни, USB HDMI VGA isochronoпренос,Должина 20cm 50 CM 100 CM

BGN 12.00 13.73