.

Новинка

Материјал : Алуминиум Легура(не интерфејс, без брус)Големина : околу 2.17 инчиОдлично за сечење колаче тесто, занает глина, мека овошје и друга храна во забава форми и забава за изработката премногуНе се стави во машина за миење садови, избришете со влажна крпа за да ја исчиститеПовеќе облик секачи во нашата продавница

BGN 30.00 31.81
Новинка

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 16.4x11.9x1 cm ВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

BGN 10.05
Новинка

Еден раководител Нерѓосувачки челик Пица машина Пица нож Bakeware Пица алатки торта алаткиКарактеристики100% сосема нов и висок количинаВисок сјај и елегантен изгледТоа е погодно за чување по употреба.Димензии : 20 см*6.5 смПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

BGN 88.00 110.40
Новинка

Име на производ : прекрасна шупливи срцето кутија / мали чоколадо кутија / бомбичка кутија 10 компјутери / многуПлоштад Големина : 9.5 cm x 6cm x 7cm должина x ширина x висинаМатеријал : 350 грама обложени бела картичкаТоа Може да се стави чоколадо, Macaroon,бонбони, бисквитНапомена : pls внимание на големината, ова е мала кутија,Сите кутија ќе треба да се инсталира

BGN 14.38
Новинка

4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка РачкаМатеријал : Железо Боја : Bronz, Бакар,Црна, Сребрена ...

BGN 384.00 480.00
Новинка

11 PCS Нови Нерѓосувачки Челик Зголеми Цвет Ливчиња Calyx Мувла Метал Фондан Cookie Секачи Бисквит Мувла Торта Декорирање Алатки A3489 Тип на : нерѓосувачки челик торта мувла Облик : зголеми цвет ливчиња calyx Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 2.5 cm ~ 6cm Тежина : 86g / set Пакет се Вклучени : 11 компјутери

BGN 11.00 11.98
Новинка

НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконскиве молиме бидете сигурни дека веќе знаете производ големина!Мувла Големина : 75*85 mmМувла Тежина : 257 gЗаврши Сапун Големина на : 60*55*80 мм* O ven и замрзнувач безбедно* Боја : Случајни* Обновливи, Нестап, Лесен за употреба, Лесно за чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.* Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 19.00 20.13
Новинка

2 D Силикони Сапун / Свеќа Мувла Ангел Торта Мувла Неколку силиконски Калап сапун рачно изработени Бебе Мувла СрцеГолемина : 3" * 2 3 / 4" * 1 1 / 4"ПРАТЕНИКОТ Сапун Тежина : 110 грама / 3.92 оз.CP Сапун Тежина : 100 грама / 3.70 o z.Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 22.00 24.46
Новинка

Бренд име : sikeтип : торта алаткиТорта алатки тип : Три боја конверторБрој на модел : 51053Функција : ЕкопријателскиMetarial : силиконФункција : Екопријателски ,порибеноЕкориснички : даВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

BGN 1.00 1.41
Новинка

Производ икона : Торта рамка на спецификациите на сликата : Внимание : Сите плочи во нашите производи се прикаже само Ефект на слика, не е за продажба...

BGN 283.20
Новинка

Опис : Материјал : ПластикаСпецификација : s tamp : 4.5*3.5*1cmбела рамка : 5*6*1.5 cmblacke рамка : 5*6.5*1.5 cmтежина : 85g / setТоплинаотпорни на температура : 120 ° CОтпорност на ладна температура : 20 ° Cеден сет содржина : црна машина : 4pcsбела машина : 4pcsпечат : 4pcsПакет се вклучени 100set s DIY 3 D панда cookie мувла машина s Превозот1.Ние сме Кинески продавачот...

BGN 350.00 388.80
Новинка

Производ икона : Торта рамка на спецификациите на сликата : Внимание : Сите плочи во нашите производи се прикаже само Ефект на слика, не е за продажба...

BGN 136.00
Новинка

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 26.1*17.2 CM*4 CM (приближно) (1inch=2.54 см)Еден дупки големина : (L*W*H)7.5*7.5*4 CM(приближно)*W e ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

BGN 12.00 14.38
Новинка

Производ икона : Добредојдовте на продавница, ви благодариме за пребарување на нашите производи, овој вид на Т стил торта стојат вкупно две бои : сребро, злато.број вкупно 100 ја поставува,ве Молиме оставете порака за да ми каже, пред исплатата, ќе треба бројот на секоја боја...

BGN 211.20
Новинка

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација...

BGN 7.00 8.34
Новинка

Производ икона : Торта рамка на спецификациите на сликата : Внимание : Сите плочи во нашите производи се прикаже само Ефект на слика, не е за продажба...

BGN 204.80
Новинка

Производ икона : Торта рамка на спецификациите на сликата : Внимание : Сите плочи во нашите производи се прикаже само Ефект на слика, не е за продажба...

BGN 195.20
Новинка

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно.

BGN 1.82
Новинка

modname=ckeditorСпецификации : Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура Материјал храна одделение pastic Поликарбонат Форма 3 D Фудбал Големина приближно Дијаметар 15cm Хранаодделение PP, погодна за употреба за изработка на чоколадо, колачи, пица, леб, косата, желе, приготвена храна, пудинг, овошје, итн...

BGN 21.00 32.00
Новинка

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : embosser колаче машинаФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : пластикаФункција : Екопријателски ,порибеноЕкориснички : да

BGN 3.98
Новинка

Опис : Член име : Рерна РакавициМатеријал : СиликонБоја : случајниГолемина : 7.5x4.5cmЕдиница тежина : 20g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.58
Новинка

Мин Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 6.00 6.08
Новинка

modname=ckeditor Guver 3 D Јаболко, Круша Цреша Цвет Форма Силикони Торта Габи, DIY Мус Cup Cake Мувла француски Десерт Печење Декорација Алатки 1 PCОпис : 100% сосема нов и висок квалитет;Материјал : H igh Квалитетна Храна одделение СиликонскиСтил : Apple & Круша & Цреша & ЦветБоја & Големина : Како на сликатаКарактеристики : Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и ножЛесен за употреба и чиста.Лесно да се добие, мирис и вкус далекуЕднократно, нестапПакет се вклучени : 1 PC x Мувла (Ако го избра 4pcs, тогаш ќе има 4 компјутери)Спакувани Безбедно во Меур Торба.Топло забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење (12cm).2...

BGN 17.00 25.36
Новинка

Опис на производот Име : Силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Боја : Случајни Метод на работа 1...

BGN 3.00 4.21
Новинка

Опис на производот Име : Силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Боја : Случајни Сапун мувла големина : 66 * 56 * 17mmМетод на работа 1...

BGN 4.00 4.91
Новинка

SHENHONG Лимон Овошје Торта Мувла 3 D Мус Торта Габи, За сладоледи Чоколади Пан Bakeware Геометриски формиМатеријал : СиликонБоја : БелаПакет Содржи : 1 Парчиња МувлаНевкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.

BGN 30.00 43.28
Новинка

Случаен Боја Нови 47 Компјутери Поставува DIY Шеќер Занает Торта Декорирање Фондан Шлаг Клипот Алатки Cookie Мувла МувлаКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Одговара за правење на колачи, бисквити, колачи.ект.Тип : Печење & Тесто АлаткиФункција : ЕкоПријателски,ПорибеноМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : случајни бојаPaxkage се вклучени : 3 x Сончоглед пролет мувла3 x пеперутка пролет мувла3 x Зголеми Лист пролет мувла4 x слива пролет мувла4 x daisy пролет мувла3 x ѕвезда пролет мувла4 x рози умре сечење3 x љубовта пролет мувла3 x Daisy Машина3 x пет Calyx Машина14 x Црвена Роза мини гравирање пен

BGN 10.86
Новинка

Случаен Боја Нови 47 Компјутери Поставува DIY Шеќер Занает Торта Декорирање Фондан Шлаг Клипот Алатки Cookie Мувла МувлаКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Одговара за правење на колачи, бисквити, колачи.ект.Тип : Печење & Тесто АлаткиФункција : ЕкоПријателски,ПорибеноМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : случајни бојаPaxkage се вклучени : 3 x Сончоглед пролет мувла3 x пеперутка пролет мувла3 x Зголеми Лист пролет мувла4 x слива пролет мувла4 x daisy пролет мувла3 x ѕвезда пролет мувла4 x рози умре сечење3 x љубовта пролет мувла3 x Daisy Машина3 x пет Calyx Машина14 x Црвена Роза мини гравирање пен

BGN 10.86
Новинка

Shen Hong Дрво Курва Си Игра Двоен Страна Дрвени Тесто Јајце Курва Тласкач Печење Торта Кујнски АлаткиКарактеристики : 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на дрво курва подесувате2.Зелена производ, во согласност со ФДУ & SGS квалитетни, трајни производи за долго време се користи.3.Овие дрвени тесто тласкач е добро за печење курва4.Големина : 6*14.5 cm6.Ако ви треба голема количина или други големина,ве молиме контактирајте со нас директноДетали за производи : Име на производ Дрво Курва ПодесуватеОбјектот sb240Cirtificate ФДУ &ГРУПИМатеријал Храна одделение дрвоБоја како сликаФункција За печење тесто тласкачOccation партија или среќни денови за домашна употребаПакет Секој еден спакувани во една opp вреќаСите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)на 13мм...

BGN 12.00 17.94
Новинка

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)21.6 *10.5 *1.7 см, инчен : 8.5" *4.1" *0.6"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

BGN 6.38
Новинка

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 15.5*3.5 MM,МАЛА ГОЛЕМИНА : 10.5*3ММЗошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 4.00 4.78
Новинка

Боја : Cupcake НосителотДимензија : База на чаша : Дијаметар : 9cmВисина : 4.5 cmВрвот на купот : Дијаметар : 10.5 смВисина : 3.5 смNB : На domed капак е некој вид на слобода,ве молиме притиснете за да го запечати или користат некои транспарентен селотејп за безбедност,многу ви благодариме.Пакет се вклучени : 50 × Cupcake Носители Кутии, Парчиња

BGN 10.66
Новинка

Опис на производот Име : Силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Боја : Случајни Сапун мувла големина : 45 * 35 * 12mmМетод на работа 1...

BGN 2.00 2.22
Новинка

、Да Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

BGN 40.88