.

Новинка

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 32.00 36.00
Новинка

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.8ммПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 5.00 5.73
Новинка

2 M 10x16mm пвц цевка.детали за производот3 поени, дебела (10 MMX16 MM) флуоресцентна цевка доводна цевка транспарентен квалитет, мазна, мека бела вода цевка 1 M метар3 поени тенка за дело ( 9,5 mm * 12.7 mm ) флуоресцентно црвено доводна цевка за квалитет , флексибилност е многу добар, мазна, мека црвениот водовод метарXEON LGA771 lga771 AMD AM2 НА3 AM2+ НА3+ Штекер G34 Штекер F ПРОЦЕСОРОТ вода за ладење блок главата метал парче2 M 8x12 вода водовод црево пвц материјал транспарентно вода цевка за ув неонски шарени водовод боја изберете многу2 метри / многу10 компјутери / многу Вода за ладење цевка за вода за ладење цевка anulated водовод затворач 614mm многу10 парчиња / многу10 компјутери / многу Вода за ладење цевка за вода за ладење цевка anulated водовод тока 1 САД$ 5.10 / многу10 парчиња / многу5pcs / многу Вода за ладење 2 капка 12 Пагоди ( со прстен слот ) квартал пагоди применуваат тенка цевка дебели цевка за 12~13mm цевка многу5 парчиња / многуТема исток црна G1 / 4 завртка навој завртка бакар за 8 *12 бакар водовод многу4 парчиња / многу

BGN 31.74
Новинка

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака...

BGN 16.00
Новинка

оригиналниот лаптоп DC Џек моќ 3722003305 PJ361проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

BGN 48.00
Новинка

ГОЛЕМИНА : 13*1319 MMДА220 транзистори електроника heatsinkФабриката места : топлина мијалник променлива должина може да се намали според купувачите побарувачката, оксидативен боја, се сече и други обработка, цената друг оператор...

BGN 31.68
Новинка

Големина ; 40 * 40 * 07mmНапон ; DC5 VТековната ; 0.18 НаМодел ; СП05407 S

BGN 21.00 27.18
Новинка

Бренд : NidecГолемина : 90 * 90 * 25mmНапон : 12 VАктуелни : 0.20 НаИнсталации : две линии

BGN 18.00 23.98
Новинка

детали за производот

BGN 38.64
Новинка

Бренд : SanyoГолемина на : 40 * 40 * 20mmНапон : 24 VАктуелни : 0.076 НаИнсталации : три линииКарактеристики : водоотпорен

BGN 134.00 175.98
Новинка

Добредојдовте на нашата Продавница!Во согласност со PCIExperss Спецификација v2.0 и наназад компатибилен со PCIЕкспрес 1.x во Согласност со Serial ATA Спецификација 3.0 PCI Express x2 интерфејс, и компатибилен со PCI Express x4, x8 и x16 слотови...

BGN 80.00 89.44
Новинка
Новинка

Добредојдовте на нашата Продавница!Во согласност со PCI Experss Спецификација v2.0 и наназад компатибилен со PCIЕкспрес 1.x во Согласност со Serial ATA Спецификација 3.0 PCI Express x2 интерфејс, и компатибилен со PCI Express x4, x8 и x16 слотови...

BGN 226.00 254.37
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка

Спецификација : Материјали : МесингСтоматолошки прописи : G1 / 4 (заеднички меѓународни регулаторни заби)Појавата на фини за систем за ладење дизајн,

BGN 4.00 4.16
Новинка

детали за производот

BGN 38.50
Новинка

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric КулерПонудата се Држиме двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ 30*30*6.7 мм Двоен Слој Thermoelectric Ладење Модул Електронски Thermoelectric Кулер Модул C12032 P3030 / TEC219003(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )метарПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

BGN 56.00 60.80
Новинка

Нови Оригинал, за ИСКРА Графичка картичка вентилаторот за ладење DC12 V теренот 83*53 MM Дијагонала 99 MM 4 линии FONSONING

BGN 22.00 24.00
Новинка

Ве молиме Посетете ја нашата страница за да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние одговор во 12 часа1...

BGN 269.00 283.20
Новинка

Делта Број на Модел : AUC0812 D, AJ75 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.7 4 жица 4pin 80x80x25mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
Новинка

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 13.00 15.20
Новинка

HUANAN е в hinese фонетски правопис, бренд во Кинески е : Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2660 V2 CPU+2*16 G DDR3 1600 RECC+кулер+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+упатствоWUSON продавница ќе пак ладилникот во други пакети затоа што вкупната тежина на сите нив е над горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео, ако најде дека пакетот е отворена пред да го добие...

BGN 778.00 1036.80
Новинка

Нови оригинални 1604 KL01 WB50 5 V 0.21 НА Северна и Јужна Мост хард диск и други 4 CM вентилаторот за ладењеМодел : 1604 KL01 WB50 Спецификации : 40mm * 40mm * 10мм Напон : 5 V Струја : 0.21 А Имајќи : двоен топката имајќи го Доведе : 2 линии

BGN 19.00 20.78
Новинка

Име на производ : DC Axial Ладење Вентилатор Тип : 4010 Напон, Струја : 24 V DC Pin Конектор : 2 Игли;Големина : 40 x 40 x 10мм / 1.57" x 1.57" x 0.4"(L*W*H) Кабел Должина : 18cm / 7.1"Име на Производ : DC Axial Вентилаторот за ЛадењеТип : 4010Напонот на струјата : 24 V DCPin Конектор : 2 Игли;Големина : 40 x 40 x 10мм / 1.57" x 1.57" x 0.4"(L*W*H)Кабел Должина : 18cm / 7.1"Предности е вклучувајќи нискибучава, ниски вибрации, сигурен работи и така натаму.Фан главно се однесуваат на автосистем за контрола, електроника, медицински установи, компјутери, СТП моќ единица, заварувач, пакување и печатење на опрема, сателитски комуникации, нумеричка контрола на машини, канцелариски апликации автоматизација, и така натаму за вентилација и топлинаdissipatipation.Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаНето Тежина : 14gПакет Содржина : 1 x DC Axial Вентилаторот за ЛадењеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 4.64
Новинка

Жешка Нов Мини PCIE Картичка Слот за Експанзија на USB 2.0 Интерфејс Адаптер Столб КартичкаОколу Опис : 100% сосема нов и висок квалитетОвој адаптер е за конвертирање на МиниPCIe слот за USB2.0 интерфејс, Наназад компатибилен со USB1.1(Не се компатибилни со USB3.0)Се прошири стандарден USB интерфејс преку МиниPCIe порт може да се поврзе USB2.0 уредиПроширена USB порт може да се поврзе USB флеш диск,USB, Bluetooth адаптер,WIFI адаптер, итн.Во согласност со USB2.0 стандард, компатибилен со USB1.1Погоден за МиниPCIe порта и "миниPCIe" порта на ASEee PC 900,901,902 серијаСпецификации : Полна големина : Прибл...

BGN 6.00 6.02
Новинка

За ASN75 S N75 SF N75 SL X7 DSF X7 DSL Плоча N75 SF REV2.2 Плоча 60 N69 MB1500 PGA989 100% ТестираноВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 96.00