.

Новинка

2016 Нов Дизајн SS30 Hot Fix Кристал 40 Gross Паун Зелена Железо На Кристали амбуланта корегирање Rhinestones Добра Вода И Топлина ТестИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss30Боја : Зелена ПаунМини Цел : 40 БрутоНапомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

BGN 92.00 102.40
Новинка

Црвено јаболко везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

BGN 19.00 20.16
Новинка

Повеќе убави производи за вас : Почитувани Купувачот,Ви благодариме за вашата посета Таму е вид на шарени и висок квалитет на нови моден дизајн ткаенини или чипка на нашиот сајт, ве молам само да се провери и да се најде она што го сакаат...

BGN 80.00 121.60
Новинка

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

BGN 5.00 6.72
Новинка

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Меки и удобни Одлично за Бикини, венчаница итн Спецификација (приближно) : Материјал : Метал Големина : Прибл.ширина 12.5 mm 12.5 mm вкупна должина (внатрешно дупка 4mm, 2sided дупка)Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црна Позлатен Пиштол Пакет се Вклучени : 1 X10 парчиња

BGN 12.00 14.38
Новинка

Опис Детали : Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает.Ширина : околу 3,5 см(1.37")Боја : исто како на сликаПакет се вклучени : 20yards чипка (1 двор = 36.6 инчен=91.4 см)

BGN 35.00 44.78
Новинка

двор ~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 1 бои : Само сребро.* Flatback .* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

BGN 34.00 38.40
Новинка

Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

BGN 2.06
Новинка

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Боја на слонова коска во акции, ако треба и други бои, ве молиме контактирајте со нас.* 16.5 ММ дијаметар, Flatback .* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

BGN 21.00 24.00
Новинка

обичај облик сечење labels / облека kraft хартија ознаки / облека печатени ознаки / картон ознаки печатење / облека главниот етикета / трговска марка Може да го прилагодите вашиот логото и текст, ве молиме да ни понудат вашиот јасно логото пред да плаќање!

BGN 196.00 208.00
Новинка

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат 100pcs 7x28mm Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Diamante Кристал m76 многупарчиња / многу10pcs / торба 10cm Лента цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m305 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуБелиот автомобил на коските чипка ewelry DIY рачно изработени чипка додатоци m510 метарВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многуШарени везени НОВИ 7meter / торба сомот Шиење трим Чипка сатен панделки metalic ткаенина h01 многуметри / многуЧипка лента Посебен прибор за облека DIY прибор за облека, додатоци Чипка појас ширина 5cm 7 метри / торба h023 многуметри / многуЛабава монистра 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло златножолта AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Strass m49 многупарчиња / многу100pcs / торба 2.5 cm Микс evanescent нијанси донесе цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m307 многупарчиња / многуКристал Круг школка шема 10мм темно сина AB боја ТоплоFix Acryl кристал опашот на опашката површината flatback 200pcs / торба b607

BGN 30.00 33.44
Новинка

1.одлична транспарентност2.силна3.употреба за облека, , троседот , кревет, мебел и сл декорација4.кристално бела боја5.големина : 30мм6.материјал : Акрил,пластични7.пакување;300pcs / пакет8.со добар квалитет и добра цена

BGN 113.00 128.00
Новинка

Напомена : 1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.2)ве Молиме, изберете бои од подолу боја на табелата,во Спротивно ние ќе брод бои во случаен изборПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 16.00
Новинка

Име : Сатен ЛентаУпотреба : декорацијаширина : 50mmдолжина : 22m секој тркалаат=25yards

BGN 9.00 9.34
Новинка

1 Боја : бела , црна 2 Големина : прибл 47cm / 18.5" широк, 3 метар / број 3 Голема f или Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка...

BGN 11.00 12.00
Новинка

Опис : Материјал : кристално стаклоГолемина : 10*14mmбоја : црвена сина, зелена жолтаколичина : 30pcsназад : folied точка назадтехника : лепак напримена : tear drop rhinestones се широко применети во декорација на мобилен случај,фустани,украси за облекаНашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

BGN 12.64
Новинка

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму...

BGN 19.00 28.64
Новинка

50pcs / Многу Мода Прекрасна DIY Занает Црвено Јагода Смола Flatback Бележник за Коса, Лак ЦентарSKU БР...

BGN 12.00
Новинка

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму...

BGN 17.00 23.84
Новинка

Добар Квалитет 500 Бруто ss10 Siam 2.72.9 mm Кристал DMC Flatback Hot Fix Кристал Стакло Strass амбуланта корегирање RhinestonesИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss10Боја : SiamМини Цел : 500 Бруто(72000pcs)Напомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

BGN 111.00 123.20
Новинка

500 парчиња threads / Spiraea везови / свила вез / крст бод везови тема / везови нишка500 парчиња threads / Spiraea везови / свила вез / крст бод везови тема / везови нишкајас ќе ви испрати 500 парчиња теми ,500 различни бои ,должината е : 2025 метри / едно парчеAnswer : ___________________________ NOTE : Работници ви помогне да изберете боја, ова е многу тешка задача ! па, ние не може да гарантира сто проценти точни ! Како што сите знаеме, работниците работа е многу тешка, можеби оператор грешка,жал ми е ! доколку се појави грешка, ние ќе бидат реиздадени во вашата следна цел ,и да ви даде подарок ! затоа што превозот е скапо ! и да ви даде истиот discout,ако вие не се согласувате,немојте да се избере цел,ви благодариме .должината е : 2025 метри / едно парчеИспорака : 1...

BGN 144.00 159.97
Новинка

Висок Квалитет 18mm Мрачно Polyseter Лента Двојно Лице DIY Прирачник Сатен Лента за Коса додатоци Печатени riband 10 M / Многу Материјал : Полиестер...

BGN 12.86
Новинка

Материјал : ЖелезоГолемина на : Прибл : 63x63mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Тон сребро.Количина : Ќе добиете 10 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

BGN 7.00 8.40
Новинка

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 6.06
Новинка

СЛИКА : ЕЛАСТИЧНА Лента 5 M БОЈАВе молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до нас од страна на порака.Ако ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА NAD COLOURE ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ порака...

BGN 26.00 30.32
Новинка

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Меки и удобни Одлично за Бикини, венчаница итн...

BGN 11.00 12.78
Новинка

1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Предмет : 5 / 8"(16mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер Пакет : 10yards / 20yards...

BGN 14.00 14.38
Новинка

Напомена : Други големина DPX17 ние исто така имаме,ако не можеше да се најде надвор големината потребни,ве молиме оставете порака на договорот страна , ние ќе ви одговори во вас, во рок од 24 часа.ви благодариме!

BGN 8.00 15.97
Новинка

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму...

BGN 19.00 28.64
Новинка

Боја : Портокал.AB Mateial : Стакло Назад боја : СребренаТехника : Не амбуланта корегирање,Треба Лепак На Големина : ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30 Пакет : ss3ss20 : Прибл 1440pcs;ss30 : 288pcs( Различни големина има различно пакување квантитет.) Пакет : ве Молам, ве молиме проверете ја следнава табела : Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.Време на испорака : 37 работни дена од приемот расчисти исплата.Бесплатен Превозот(Стандард Превозот) : Кина Пост Воздух Mail ...

BGN 6.00 11.81
Новинка

Толку Слатко Бело Шарени Зајакот & Розова Зајакот Печатени Памучна Ткаенина Quilting Бебе Постелнина Tilda Крпа Комбинација ткаенина за шиење tecido TULLE цвет Име на Производ : СП288 Толку Слатко Бело Шарени Зајакот & Розова Зајакот Печатени Памучна Ткаенина Материјал : 100% Памук Боја : бела / розова Големина : 1 парче=50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти...

BGN 7.00 7.79
Новинка

Напомена : 1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.2)ве Молиме, изберете бои од подолу боја на табелата,во Спротивно ние ќе брод бои во случаен изборПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 48.00
Новинка

{YUHENG Фабрика Снабдување} Висок Квалитет на EMF ТКАЕНИНА со Пониска ЦенаЕден , преглед : Овој производ ги користи тековната меѓународните најнапредните физички и хемиски процес, влакна, да се ionized обработка, има добра XYZ три проводници и заштитен ефект, рефлексија, апсорпција на штетните електромагнетни бранови, врз човечкото тело без повреди, по тестирање на заштитен ефект на национална тест центар достигна 99.999999% (над 78d B).'Рѓа оксидација, боја униформа, отпорност на абење, времето отпор, asluggage кеси обвивка, мобилен телефон сигнал оклопна, лаптоп, надворешни пречки, со сигурен security protection...

BGN 206.40
Новинка

Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.64.8 мм) Топаз AB 100 Gross DIY Железона Облека Кристали За Облека, ДекорацијаИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss20Боја : Топаз ABМини Цел : 100 Бруто(14400pcs)Напомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

BGN 86.00 96.00