.

Новинка

Оригиналната За Sony Xperia Z5 P Z5 Premium E6883 E6853 USB Порт за Полнење Flex Кабел Z5 P USB ОдборКомпонента : 1 USB Flex Кабел Лента2.100% Оригинални НовиЗа Превозот : За Да Обезбеди Најдобра Цена На Клиентите : 1...

BGN 77.12
Новинка

100% оригинални Doogee DG750 пред камера поправка замени додатоци за Doogee DG750 Бесплатен превозот+Следење на број

BGN 32.00 35.18
Новинка

Оригиналната За Sony Xperia Z5 Слушалки Аудио Џек Flex Кабел За Микрофон Микрофон Поправка Делови

BGN 4.78
Новинка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 4060m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица)Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот.Пакет се вклучени : 1* батеријатаПратката Uusually се справи со наредби во рок од 37 дена откако плаќање е завршен...

BGN 16.80
Новинка

54.89 / торба 56.90 / торбаОвој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungПроизвод атрибути : 100% Оригинални ВистинскиБатеријата Модел : T4000 EКапацитетот на батеријата : 4000m AhНапон лимит : 3.7 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY Tab3 7.0 T210 T211 T2105 T217a 4000m AhБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (меур плик торба)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

BGN 19.17
Новинка

Висок Квалитет Тестирани Работниот Екран На Допир Digitizer За Elephone М3 Мобилен Телефон Панел Замена На СензорОпис На Производот : Карактеристики : 1...

BGN 21.00 23.28
Новинка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 2580m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

BGN 11.44
Новинка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 2150m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

BGN 9.28
Новинка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 4150m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

BGN 17.36
Новинка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

BGN 40.00 43.90
Новинка

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилен со : За Infinix X507

BGN 18.40
Новинка

Heyman Рамен Кабел за Samsung G930 F Галакси S7 Мобилен Телефон, (задолжен конектор, со компоненти)бесплатен превозот+алатки

BGN 9.00 9.60
Новинка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 2200m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

BGN 14.38
Новинка

1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест V9

BGN 11.00 12.00
Новинка

10 PCS / Многу Микро Usb Приклучок за Полнење Џек Dock Приклучок Порта За ZTE Nubia Z11mini Max NX529 J NX531 J W2016 C2016 Полнење КонекторПотсетување : 1...

BGN 11.00 11.52
Новинка

За Модел : За ZTE Сечилото AF3 T221Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 6.51
Новинка

1 PCS Звучникот За OPPO R7 Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Одбор Замена на Резервни Делови

BGN 4.00
Новинка

modname=ckeditorЗа производот1 Висок квалитет Flex кабел модул замена2 Замени скршен или нефункционален објект со нова3...

BGN 2.56
Новинка

7inch 1024*600 LCD Панел Дигитални LCD Екран на Допир се Вози Одбор(HDMI+VGA+2 AV) за Малина ПИ lcd само : само lcd lcd екран со допир : lcd екран со допир панелцелосен сет : lcd + екран на допир панел + вози одбор + кабли

BGN 24.00 26.88
Новинка

2 парчиња За Samsung Галакси j1 J100 J2 j200 J3 j320 j320 F J120 Home Копче за Враќање Копче на Тастатурата

BGN 3.00 3.20
Новинка

Heyman LCD екран за Samsung I9150 I9152 Galaxy Mega 5.8 Бесплатен превозот+алатки

BGN 43.00 45.60
Новинка

10 PCS / Многу Микро Usb Приклучок за Полнење Џек Клупа Порта Приклучок За Motorola Мото G2 G+1 XT1063 XT1064 XT1068 XT1069 Полнење КонекторПотсетување : 1...

BGN 5.00 5.76
Новинка

Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги...

BGN 2.70
Новинка

Опис Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.7 V Капацитет : 2100m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

BGN 11.18
Новинка

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Картичка Фах / 1 PC Со Алатки

BGN 3.02
Новинка

Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги...

BGN 30.24
Новинка

Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги...

BGN 5.92
Новинка

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Полнење Port / 2 PCS

BGN 1.42
Новинка

За ZTE Сечилото A910 BA910 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Оригинални Нови Со Бесплатни АлаткиНови 5.5" Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието Замена За ZTE Сечилото A910 BA910 ТДLTE Злато ,Црна, 100% Тестирано1.LCD Екран на Допир за Digitizer Собрание2.Поправка / Замена на стари, скршени, испукана, оштетени LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание3.Со Оригинални Digitizer Стакло, Нема Мртви Пиксели, Голем Квалитет во Парк.4...

BGN 74.00 77.60
Новинка

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Јазик.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Микрофон / 1 PC

BGN 0.78
Новинка

Оригиналниот Микро Usb Полнење Полнење Конектор Приклучок Dock Приклучок Порта За Samsung Галакси Забелешка 4 О7 А5 A3 Замена ДелПроизвод Детали : 1.Микро USB Полнење со Конекторот на Полначот на Пристаништето 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат ...

BGN 2.32
Новинка

30 метри RG6 Низок Губење Коаксијален Кабел 50ohm N Машки N Машки Конектор Комуникација Coax Кабел За Мобилен Телефон Сигнал БустерПродажба На Поени : 1...

BGN 13.00 13.44
Новинка

Во парк ! За xiaomi redmi забелешка 3 note3 Нова Аудио Слушалка Џек за Слушалки Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

BGN 3.18