.

Новинка

6 / 0 Транспарентен Виножито Бои Круг Стакло Семе Мониста, Dark GrayГолемина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.5 мм, за 495pcs / 50g.Транспарентна виножито стакло семе мониста се многу убави само како цветен виножито по дождот.Овие стакло семе мониста играат важна улога во накит дизајн...

BGN 5.00 5.90
Новинка

Electroplate НеМагнетни Хематит Монистра Насоки, Плоштад, Платина ПозлатенГолемина : за 6mm широк, 6mm долго, 1mm дебели, дупка : 1mm.

BGN 1.00 1.58
Новинка

Производ ID : 30873 Име на Производ : Половина дупка Бисер Монистра Поврзете Шарм Монистра Капи Материјал : МесингБоја : 24 K Шампањ Златна Боја ГалванскиГолемина : 10*5 MM,Pin0.81 MM,Дупка 2 MM

BGN 5.00 5.94
Новинка

100pcs / многу 7x9cm Случаен Мешана Боја Organza Торба Мини Пеперутка Дизајн Свадба Подарок Перница Симпатична Бонбони Шарм Пакување Накит Торба ПоштаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 100 Pcs / многуТочка Бр.7x9cm Organza Торба 086Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаСлучаен Мешана БојаОбјектот Околу Големина7x9c m (2.75"x3.54")Објектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Монистра Шарм Прстени, Обетки Занает Подарок Пакување ЕкранотНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

BGN 9.00 11.52
Новинка

Дрво Монистра, Доведе Слободни, Обоена, Рамни Круг, БраунГолемина : за 8мм во дијаметар, 3.5 мм дебел, дупка : 3мм.Ве молиме Имајте во предвид : Поради акции различни, бојата или обликот на мешани производи може да се разликува од фото примерокот се прикажани на нашата вебстраница.

BGN 0.78
Новинка

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

BGN 34.00 36.61
Новинка

Производ во Боја Мешана исто како фотографија, можете исто така да изберете една боја, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи нарачката.Производ Материјалdrilled дупка Смола монистраПроизвод Големина6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmDrilled дупка Монистра(половина drilled зрнца, исто така, достапни контактирајте со нас слободно ако ви се допаѓа половина drilled.)Нетранспарентно Бои Семе мониста, #4 пакетВнатрешниот Цвет Lampwork Стаклено Шише Вино Затка,свадба фаворизира парчеMurano Стакло Приврзоци трговија на Големо, Earring поставува парчеСтакло Семе мониста, Избрани бои, Сребрена линија 2mm пакетczechic Монистра, рачно изработени монистра, стаклени монистра, мода монистра, трговија на големо и монистра, рачно изработени Монистра парчеZiplock Патент Заклучување Reclose пластична Кеса, Патент Заклучување Кеса, Пластична Кеса, Пакување Торба пакетКокос Види, рачно изработени се Види, Дрвени Види, Wholesales, Бесплатен превозот САД$ 1.00 парчеНационалната Види, силикони, Watch парчеДобредојдовте на Topbeads.дон Нашите линии на лабава монистра и накит трговија на големо се високо ценета од страна на нашите клиенти...

BGN 15.68
Новинка

10x50mm Правоаголник Рамен Грб Јасно Кристално Стакло Cabochon Купола Камео Накит Наоѓање,чисто Стакло Дебелина : 5mm 10pcs / многу (K2973)Материјал : СтаклоГолемина : 10x50mmКоличина : 10pcs / многу

BGN 3.66
Новинка

Опис на производотОва е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња...

BGN 17.00 22.67
Новинка

добредојдовте во мојата продавница20x30cm (7.87"x11.81")Срце Бронзирање Organza Накит Подарок Пакување Кеси Фестивал Подарок Перница Божиќ Organza Кеси 100pcs Голема ГолеминаЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 1 00pcs / н тголемина : 20x30cm (7.87"x11.81") ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )Боја : Светло Сина бојаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

BGN 29.00 33.60
Новинка

добредојдовте на нашата продавница !!! Опис : 1.На Монистра, има 5sizes : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm .дупка со големина од околу 1mm 2.Оваа цена е за 1strand на мушка цена : 4mm 1strand за 90pieces 6mm 1strand за 60pieces 8мм 1strand за 46pieces 10мм 1strand за 36pieces 12mm 1strand за 30pieces Известување 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку eпакет 2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно ...

BGN 3.00 4.43
Новинка

Опис на производотОва е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња...

BGN 15.00 19.18
Новинка

Предмет : Европската МонистраМатеријал : Глина & RhinestonesОблик : Топката КругГолемина : 10x14mmДупка Големина : 5mmБоја : Црна боиПакување : 50pcs во OPP кесиУпотреба : Shamballa Белегзии, Shamballa Ѓердани, Shamballa Обетки, Shamballa Прстени, итн.Достапни Боја : Авион, Светлина Сафир, Сафир, Светлина Праска, Светлина Топаз, Топаз, Пушеле Топаз, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Светлина Аметист, Аметист, Peridot,, Смарагд, Аквамарин, Light Rose, Роза, Fuchsia, Хематит, Кристал AB, итн .Answer : ___________________________ Note : ние може да го прилагодите други бои, како на вашето барање, ве молиме испратете email на нас!Ако ви треба други бои,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодаримеДостапни Боја : Авион, Светлина Сафир, Сафир, Светлина Праска, Светлина Топаз, Топаз, Пушеле Топаз, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Светлина Аметист, Аметист, Peridot,, Смарагд, Аквамарин, Light Rose, Роза, Fuchsia, Хематит, Кристал AB, итн .

BGN 33.00 36.78
Новинка

добредојдовте во мојата продавница20x30cm (7.87"x11.81")се Зголеми Цвет Бронзирање Organza Накит Подарок Пакување Кеси Фестивал Подарок Перница Божиќ Organza Кеси 100pcs Голема ГолеминаЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 1 00pcs / н тголемина : 20x30cm (7.87"x11.81") ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )Боја : ЗеленаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

BGN 29.00 33.60
Новинка

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време...

BGN 3.65
Новинка

20x20mm Мешан Стил на Плоштадот Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs / многу K02979Материјал : СтаклоГолемина : 20x20mmКоличина : 20pcs / многу

BGN 7.98
Новинка

12 / 0 Стакло Семе Мониста, Транспарентен, Круг, БраунГолемина : 12 / 0, за 2mm во дијаметар, Дупка : 1mm; за 3100pcs / 50g.Превозот Време100% производи на Nbeads се во парк со точна количина...

BGN 0.78
Новинка

Добредојдовте На Убава Џек! Трговија на големо 3pcs Handcarved Волкот Главата Amazonite Ѓердан Pendant 31x20x9mm 15g Природен Камен Мода Накит Pendant Додатоци*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

BGN 73.28
Новинка

Бесплатен Превозот да се шие на копчиња круг Кристал боја Сребрена основа да се Шие на камен flatback rivoli да се шие на кристал кристал 2holesГолемина на Rivoli Кристал : 10x14mm,13x18mm,9x18mm ,18x25mm ектБоја на Rivoli Кристал : кристално јаснаМатеријал : Висок Квалитет K5 Кристално СтаклоОблик : Конус со 16 парчињаПозлата на Дното : Сребро FoilingОдделение : Фенси Камења во прво Одделение НаТехника : Машина за Сечење и Машина за полскиУпотреба : Накит, чевли , облека, ноктите, чанти, итнБесплатен Превозот 10.5x18mm кристално да се шие на rhinestones кристално јасна колор 2 дупки Рамен грб teardrop да се Шие на Камења сребро база многу144 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 7x12mm Кристал AB круша форма flatback да се шие на rhinestones,се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали многу144 парчиња / многуМешан стил и големини 20pcs / лот 2 дупки кристално јасна боја Сребрена база Рамен грб да се Шие на кристал пакет96pcs 18x25mm Правоаголна Форма Flatback да се Шие На Rhinestones Кристал AB Боја 2 Holes да се Шие на Кристал Камен многу96 парчиња / многу3092 овална да се шие на камен 13 X18mm кристал AB да се Шие на овална кристал копчето монистра 2 дупки Сребро база многу64 парчиња / многусо дупка chaton монистра да се Шие на hores очи Flatback кристал копче 2 дупки кристално јасна колор 6 X12mm Сребро база chaton монистра многу360 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ да се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали 17x28mm Кристал AB многу30 парчиња / многуБесплатен превозот 3092 овална да се Шие На камен Flat Back Кристал AB 11x16mm

BGN 13.00 14.58
Новинка

Трговија на големо 9x9x3 mm Природни Рака Мелење Црна Усна Школка Рамен Плоштад Слобода Монистра Влакно 15" (40 КОМПЈУТЕРИ Монистра) За Изработка на НакитЛистата На СпецијалноS / NDSC02011Големина9x9x3 mm ( 1 инч = 25.4 mm )Тежина30 g (1g = 5 Карат)МатеријалПриродни Црна Усна Школка Скапоцен Камен (Автентични)ДупчењеЦелата ДупчењеБојаВидете на сликата.Количина1 BUCЗабелешкаДобар Квалитет!Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон...

BGN 12.00 12.78
Новинка

Бесплатен превозот 24pcs / многу Големо 15x20mm избрани природен камен teardrop КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит додатоциКамен Големина : 15x20mmБоја : мешана бојаМатеријал : природен каменMOQ : 24 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

BGN 19.00 20.64
Новинка

2016 година 7x9cm 100pcs / многу Сина Роза Цвет Накит Пакување Drawable Organza Кеси за Божиќ Свадба Подарок Перница & Пошта Пакување Кеси бесплатен превозотОпис : Овие кеси се таписерии, лесен, удобен, повеќенаменски, итн.Може да се одржи свадба бонбони, чоколада, earring, прстен, јајце, накит, зачин, сушени цвет, рака синџир, украс, итн.Материјал : OrganzaБоја : Светло СинаГолемина(Lx W) : Стан.9cm X 7cmНапомена : Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што сите чанти се направени од рачно изработени, па големината ќе биде малку грешка,ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет се вклучени : 100pcs Organza подарок перницаКако да се Купат и Пакет : Превозот : 1...

BGN 11.00 11.39
Новинка

MEIBEADS 54pcs / влакно Прекрасни Природни Сива Хематит скапоцен камен Фацетирани Круг Лабава Beadsfor Накит Одлуки скапоцен камен / Материјал : Gunblack Кристал Бисер Состојба : скапоцен камен Фацетирани Круг Лабава Монистра / Бесплатен Дар Е Вклучена answer : ___________________________ Note : Сите камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата...

BGN 5.00 5.60
Новинка

Фабрика Директни Продаде Акрилик Писмо Азбуката МонистраПроизводи деталиГолемина : околу 4*7mmбоја : како на сликатаколичина : за 3600pcsако ви треба било дизајн кој ние не се покажуваат за вас,pls контактирајте ме слободно,нашата фабрика може да обичај прави за вас ако имате голема количинаПовеќе Писмо Монистра ДизајниПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

BGN 33.00 36.78
Новинка

..ГОЛЕМИНА : 12mmБОЈА : ЈасноКоличина : 200pcsДебелина : 4mmЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

BGN 11.47
Новинка

10pcs / многу Антички Сребрен Позлатен Cabochon База Поставување Шарм Приврзоци Одговара 20mm Круг Стакло Cabochon Камео Материјали за Правење F33771)Материјал : Цинк Легура2)Големина : 20mm3)Бои : Антички Сребрен4)Пакување : 10pcs / opp вреќа5)Тежина : Околу 45g / многу6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPSот, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга...

BGN 6.86
Новинка

Поврзани ПроизводиОписМатерија l : 925 sterling silverТежина : 2.3 gГолемина : 10.7*9.7 mm Тема Дупка со Дијаметар : 4.3 mmПакување : Opp вреќаНашата способност : Врвен квалитет, Голем Парк,,Брзи Превозот.Нашата Гаранција : висок квалитет сребро лежиште,добар пакување, добра услугаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 15.82
Новинка

Опис на производотОва е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња...

BGN 19.00 24.37
Новинка

..Големина : 18 MMДебелина : 7.5 mmБоја : ЈасноКоличина : 100pcsЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

BGN 14.72
Новинка

Опис на производотОва е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња...

BGN 9.00 11.87
Новинка

..ГОЛЕМИНА : 20 MMБОЈА : ЈасноКоличина : 100pcsДебелина : 5.5 ммЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

BGN 13.39