.

Новинка

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

BGN 6.00 8.67
Новинка

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

BGN 42.00 70.40
Новинка

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

BGN 34.00 47.89
Новинка

Бесплатен Превозот да се шие на копчиња круг Кристал боја Сребрена основа да се Шие на камен flatback rivoli да се шие на кристал кристал 2holesГолемина на Rivoli Кристал : 10x14mm,13x18mm,9x18mm ,18x25mm ектБоја на Rivoli Кристал : кристално јасна ABМатеријал : Висок Квалитет K5 Кристално СтаклоОблик : Конус со 16 парчињаПозлата на Дното : Сребро FoilingОдделение : Фенси Камења во прво Одделение НаТехника : Машина за Сечење и Машина за полскиУпотреба : Накит, чевли , облека, ноктите, чанти, итнБесплатен Превозот 10.5x18mm кристално да се шие на rhinestones кристално јасна колор 2 дупки Рамен грб teardrop да се Шие на Камења сребро база многу144 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 7x12mm Кристал AB круша форма flatback да се шие на rhinestones,се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали многу144 парчиња / многуМешан стил и големини 20pcs / лот 2 дупки кристално јасна боја Сребрена база Рамен грб да се Шие на кристал пакет96pcs 18x25mm Правоаголна Форма Flatback да се Шие На Rhinestones Кристал AB Боја 2 Holes да се Шие на Кристал Камен многу96 парчиња / многу3092 овална да се шие на камен 13 X18mm кристал AB да се Шие на овална кристал копчето монистра 2 дупки Сребро база многу64 парчиња / многусо дупка chaton монистра да се Шие на hores очи Flatback кристал копче 2 дупки кристално јасна колор 6 X12mm Сребро база chaton монистра многу360 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ да се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали 17x28mm Кристал AB многу30 парчиња / многуБесплатен превозот 3092 овална да се Шие На камен Flat Back Кристал AB 11x16mm

BGN 8.00 8.78
Новинка

Материјал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 8.77
Новинка

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Накит Додатоци Жените Обетки СтудБоја : ЦрвенаГолемина : 18*18*3мм (приближно) 1 mm=0.039 инченМатеријали : Цинк ЛегураБрој На Модел : 51000Количина : 12pcs / многуПосетете ја мојата продавница ве молиме : Фото Покаже :

BGN 2.00 4.78
Новинка

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеТелото пирсинг Уметност Кристал Бисер Сон Catcher Папокот Dangle Стомак Barbell Копчето Бар Прстен Тело НакитТоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработнициНаправи сте Убави и привлечни100% Сосема нов & Висок квалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик & КристалБоја : Сребро (како слика)Пакетот Вклучува : 1pc Папокот ПрстенЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

BGN 1.00 1.82
Новинка

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

BGN 4.00 6.32
Новинка

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 8 инчи Прстен : 8# Тежина : 61g

BGN 7.00 8.80
Новинка

ОПИС На Име : Ѓердан Стока материјал : Алуминиум Метал Состојба : 100% НОВАТА Големина : 3.5x3.5cm / 20g Пакет : спакувани во opp вреќаВе молиме следете мојата продавница се стане VIP може да добие повеќе попуст !> Соберат нашиот производ кажете ни ја вашата цел број може да се добие бесплатен подарок ♥ : )SHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

BGN 4.32
Новинка

Пет Petaled Цвеќиња Shinning Шарени CZ Кристал Pendant Накит Сетови Подарок 925 Фунта Ѓердан + Dangle / Обрачот Earring Сетови 2 2.86 Модни Луксузни CZ Дијамантски Накит Сетови 925 Sterling Silver Earring+Pendant Ѓердан Поставите Жените Годишнината Подароци бесплатен превозот 1 1.99 Класичен Накит Најдобри Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови остава Earring Кука И Лист Pendant Ѓердани+18" Сингапур Синџир 1.12 1.93 JEXXI Нови Пристигнување Прилично Пес Жени / Девојки 925 Старлинг Сребрен Накит Поставите Обетки / Pendant / Ѓердан Со Целосна Сјајна CZ Дијамант 1.93 2.75 Прекрасна Кубни Циркони Симпатична Африкански ААА Мачка Колиер Ѓердан 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Поставува Партија Годишнината Накит 2.09 2.99 JEXXI Шарени Виножито Ветување Прстени Целосна Сјајна Кубни Циркони Жени / Девојки 925 Sterling Silver Мода Накит За Свадба Партија 2.45 3.50 JEXXI Ангажман Прстени Сет за Жените Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Со Големи Сини Круг CZ Дијамант 2 Парчиња 2.99 4.75 2016 Убаво Унисекс Трендовски Студ Earings 925 Фунта Сребрен Накит Cubix Циркони Кристално Сребро Студ Обетки Топла Продажба 1 1.99 + = $2.23 Ѓердан+Обетки ПрстенЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки1...

BGN 4.00 6.00
Новинка

Големина : Ѓердан : 26 инчи Бразлетна : 8 инчи Прстен : 8# Тежина : 58.50 g

BGN 7.00 9.14
Новинка

Бесплатен Превозот да се шие на копчиња круг Кристал боја Сребрена основа да се Шие на камен flatback rivoli да се шие на кристал кристал 2holesГолемина на Rivoli Кристал : 10x14mm,13x18mm,9x18mm ,18x25mm ектБоја на Rivoli Кристал : кристално јасна ABМатеријал : Висок Квалитет K5 Кристално СтаклоОблик : Конус со 16 парчињаПозлата на Дното : Сребро FoilingОдделение : Фенси Камења во прво Одделение НаТехника : Машина за Сечење и Машина за полскиУпотреба : Накит, чевли , облека, ноктите, чанти, итнБесплатен Превозот 10.5x18mm кристално да се шие на rhinestones кристално јасна колор 2 дупки Рамен грб teardrop да се Шие на Камења сребро база многу144 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 7x12mm Кристал AB круша форма flatback да се шие на rhinestones,се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали многу144 парчиња / многуМешан стил и големини 20pcs / лот 2 дупки кристално јасна боја Сребрена база Рамен грб да се Шие на кристал пакет96pcs 18x25mm Правоаголна Форма Flatback да се Шие На Rhinestones Кристал AB Боја 2 Holes да се Шие на Кристал Камен многу96 парчиња / многу3092 овална да се шие на камен 13 X18mm кристал AB да се Шие на овална кристал копчето монистра 2 дупки Сребро база многу64 парчиња / многусо дупка chaton монистра да се Шие на hores очи Flatback кристал копче 2 дупки кристално јасна колор 6 X12mm Сребро база chaton монистра многу360 парчиња / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ да се Шие на flatback Капка вода 2 дупки Кристали 17x28mm Кристал AB многу30 парчиња / многуБесплатен превозот 3092 овална да се Шие На камен Flat Back Кристал AB 11x16mm

BGN 8.00 8.78
Новинка

Предмет : Keychain Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиумски+Кристал Големина : Како Слика Тежина : 32.5 g Одговара за : Млади и Зрелост Женски Посебно : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн1 Парче На Клучните Синџир

BGN 6.00 6.38
Новинка

Големина : Ѓердан : 20 инчи Бразлетна : 8 инчи Тежина : 30g

BGN 3.00 4.62
Новинка
Новинка

Едноставен Дизајн GL Азбука Cufflinks За Mens жолто Злато / Ткаенината линкови Писмо G L Мажи Cufflinks Висок Квалитет C1998 GL Азбука Cufflinks Cufflinks За Mens Писмо G L Мажи CufflinksМатеријал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар cufflinks, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

BGN 11.00 22.37
Новинка

Зелена Ретро d ragonflyПакување : OPP вреќаГолемина : 7.0*5.5 CMтежина : 10gМатеријал : алуминиум / CN камен

BGN 5.00 5.60
Новинка

Цел>150$ слободни изразат испорака на курирската служба DHL / UPS / EMS / RPX / ARAMEX / Посебна Линија итн.Квалитет : Добро,+, евтини цена на големо, продавница5 Многу или повеќе добиете 10% попуст повеќе !Големина : како слика 29*27mm (1inch=2.54 см)20 Парчиња / Многу 29*27mm Љубов Срцето Додаток Материјали За Накит DIY Знак Мајка И Ќерка Forver Додаток За Хривнија

BGN 6.00 6.24
Новинка

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивенповратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да се оставинеутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни,ви благодарам многу : )ПО УСЛУГА1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покажеслики кон нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме и се враќаразмена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати завраќање превозот цена.3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

BGN 9.00 9.58
Новинка

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни производи,повеќето повластен цена...

BGN 3.07
Новинка

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време...

BGN 4.13
Новинка

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

BGN 38.00 54.77
Новинка

започнетекрајот Производство број : Четириесет и четири милиони осум сто и шеесет и четири илјади и осум сто и шеесет и четириМесто на Потекло : Гуангжубоја : Злато и златоКруна лак должина од околу 42 cm широк и за 6 cmНаш основен курир за Шен Тонг, помалку од областа ве молиме да контактирате со услуга за да промените на други курир.Ако треба да испрати логистика на про, ве молиме да контактирате со услуга за да се информираат одредена логистичка компанијаистиот ден во 17 : 00 Пред денот на плаќање на стоката се превезува, на други следниот ден испоракаВе молиме обрнете повеќе внимание на продавница О ~

BGN 15.00 21.95
Новинка

Име : DIY pendantБоја : древните бронзени,антички сребренГолемина : 20*10ммтежина : 1gМатеријал : АлуминиумскиЦена за 100pcsАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

BGN 9.86
Новинка

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 24.8 мм*29mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да доведе безбедноБестрашен трка носат шармДобро компатибилен со нараквица и клучните синџирТренди и класичен стилDIY шарм

BGN 15.00 15.97