.

Новинка

Триаголник Шема Жените Се Откажат Earbob Златна Кука Eardrop Црна Кубни Циркон Геометриски Накит Dangle ОбеткиОбетки Тип : Пад ОбеткиПредмет Тип : ОбеткиПарична казна или Мода : МодаМетали Тип : АлуминиумскиМатеријал : Кубни ЦиркониСтил : ТрендовскиОбликотшема : ГеометрискиПол : ЖенитеГолемина на : 55*20mmПакување, Вклучувајќи : 1 пар капка обетки[ Повратни информации ]Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

BGN 4.00 5.26
Новинка

Нашите Мин Нарачката е $10 Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.12 MM Мода, Отворајќи Puddle Круг Точка Обетки Женски 2016 Година Топла Продажба на Злато Шушка Druzy Студ Обетки Накит трговија на Големо1,100% Што Се Сликите 2,Висок Квалитет 3,Добар Пакување...

BGN 3.18
Новинка

Скапоцен камен ширина15 mm; 0.6 ИнченПроизвод Тежина6 ГрамДолжина15 mm ;0.6 ИнченМетал925 Sterling SilverПоставувањеРачно изработени накит, Prong ПоставувањеБрој На ПроизводE0395Тие се многу поубав од фотографијата може да се покаже и ќе го САКАМ и овие сигурно! Овој стил е исто така достапен и на други боја камења...

BGN 27.00 41.58
Новинка

quartze плоштадот студ обетки за жените уво јакна обеткиОбетки : Ширина : 1cm(за)тежина : 3g / пар (за)ист стил(пет бои)Нови ПристигнувањеСрце ОбликНоводојдениТркалезна формаКвадратен Облик

BGN 3.00 4.78
Новинка

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имамешанса да се реши проблемот за вас ...

BGN 10.00 14.53
Новинка

СреброНакит X Studs Обетки Едноставни Геометриски Минималистички Обетки за Жените Крстот Обетки 2016 Година Топла ПродажбаМатеријал : сребренМерење : 1.0 см висок*0.8 см ширинаКрај : сјајна полиранФункција : овие x studs обетки имаат светла сјајна завршница...

BGN 6.00 7.06
Новинка

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, Розово злато позлата Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Обетки

BGN 8.00 8.74
Новинка

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА Австриската Кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Обетки

BGN 9.00 10.51
Новинка

Опис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјал : АлуминиумскиБоја : Злато / СребренаГолемина : 2.3 см / 0.91"*1cm / 0.39" Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, ШопингПакет се вклучени : 1pair x обетки1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Производи ПокажеНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПлаќање1...

BGN 1.00 1.44
Новинка

ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИСтил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА Австриската Кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Обетки

BGN 13.00 14.08
Новинка

обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,Прекрасна Промоција Дизајнер Висок Квалитет Накит Нови Години Бели Очи се Зголеми Злато / Платина Позлатен Студ Риба Обетки за Жена R245 Прекрасна Промоција Дизајнер Висок Квалитет Накит Нови Години Бели Очи се Зголеми Злато / Платина Позлатен Студ Риба Обетки за Жена R2451ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

BGN 11.00 15.12
Новинка

обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,925 Фунта Розово Злато / Платина Обложено со Врвен Квалитет АААCZ Циркон Круг Студ Обетки за Денот на Мајката Подарок / Велигденски Подарок R531925 Фунта Розово Злато / Платина Обложено со Врвен Квалитет АААCZ Циркон Круг Студ Обетки за Денот на Мајката Подарок / Велигденски Подарок R531ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

BGN 6.00 7.73
Новинка

Size 12*27 mmТежина 1.75 gЦирконот количество 28pcsМатеријал : сребро,бакар,циркони,стакло,кристалБоја : 18 K бело злато позлатенФункција : погоден за свадба накит,партијата на подарок,подарок за роденденЕколошки Стандард : Ситно Позлатен,Никел слободни,доведе слободни,животната средина пријателски материјалПакет : OPP вреќа или хартија кутија за картиОбјектот Состојба : Brand New без Ознаки од пушите, петfree homeТопаз Earring Бакар Обетки со Топаз Фокс Обетки за Жените Нови 2016 Година се Зголеми Злато / Платина Позлатен Циркон Earring Накит R642Топаз Earring Бакар Обетки со Топаз Фокс Обетки за Жените Нови 2016 Година се Зголеми Злато / Платина Позлатен Циркон Earring Накит R642Топаз Earring Бакар Обетки со Топаз Фокс Обетки за Жените Нови 2016 Година се Зголеми Злато / Платина Позлатен Циркон Earring Накит R642

BGN 6.00 7.86
Новинка

..количина : 50 PCSголемина : 14mmбоја : златнаНикел и Олово слободниИмаме 2 видови на earring затки,и тие се испраќаат по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

BGN 19.39
Новинка

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина : 2.0*0.8 cm Тежина : 8g Функција : Објектот употреба на Увезени Екопријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

BGN 7.00 8.48
Новинка

..количина : 50 PCSголемина : 14mmбоја : роза златоНикел и Олово слободниИмаме 2 видови на earring затки,и тие се испраќаат по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

BGN 19.39
Новинка

обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,Almei 15%Попуст Панк 925 Сребро Обетки со Шарени Кристал Студ Обетки за Жените Мода се Зголеми Злато Позлатен Earings Подарок R525Almei 15%Попуст Панк 925 Сребро Обетки со Шарени Кристал Студ Обетки за Жените Мода се Зголеми Злато Позлатен Earings Подарок R525ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

BGN 6.00 7.12
Новинка

Круг Бисер Обетки Симпатична Лист Злато Позлатен Обетки 67mm Мода Накит 1 Пар Free Shipping трговија на Големо Гемвнатре Цена : $02.98 Цена : $01.76 Цена : $01.76 Цена : $02.98 Цена : $04.00 Цена : $01.76крајотП : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :

BGN 4.00 4.22
Новинка

обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,2015 година Нови Arrivel 925 Фунта Sliver Гроздобер Плоштадот Студ Обетки за Мајката Подарок корејски Стил Кристал Кристал Earring R1382015 година Нови Arrivel 925 Фунта Sliver Гроздобер Плоштадот Студ Обетки за Мајката Подарок корејски Стил Кристал Кристал Earring R138ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

BGN 12.00 15.46
Новинка

обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphireнакит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубиннакит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,fashioМоден Кристално Зголеми Злато Обложено со Симулирани Црвена / Виолетова Камен Студ Обетки за Жена Weddding Булчински Девојка Brithday Подарок R276Моден Кристално Зголеми Злато Обложено со Симулирани Црвена / Виолетова Камен Студ Обетки за Жена Weddding Булчински Девојка Brithday Подарок R276 1ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

BGN 13.00 16.78
Новинка

[Type] : 1 Buc Clip Earring,Едно Парче.[додатоци] тип : Earring[материјал] : комерцијална легура[површински третман] : Злато / sliver позлата[тежина] : околу 10 gПогоден за чанти, облека, капи, шалови додатоци!

BGN 3.00 3.18
Новинка

Earring Тип Студ Обетки Објект Тип Обетки парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик, Формашема Геометриски Материјал Метал Род Жени Стил Трендовски Модел Број E242 Назад Наоѓање Pushназад is_customized Да Врати Наоѓање на Студ Обетки Класичен стил Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода Родова Жени, Момчиња и Девојчиња, Мажи Унисекс Љубители Повод Партија Ангажман Годишнината Свадба Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Големина 20*10 mm Модел Геометриски Облик 3 кругови Пакување обетки картичка opp вреќа Фабрика / yes ве молиме да се на почетната страница од пребарувачот да ја видите трговија на големо цена

BGN 27.00 30.40
Новинка

Тип на производ : Лента Злато Долго Завртка Нема Дупка на Увото Клип Обетки Материјал : Цинк, алуминиум, злато боја Големини : Шоу на слики, ве молиме да забележите дека...

BGN 4.00 7.81
Новинка

Добредојдовте на XLan е Накит !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Нова Жена Капка Обетки Симпатична Цвет Rhinestones Личност Долго Tassel Голема Dangle Обетки Со Висок Квалитет Мода Накит

BGN 8.00 9.52
Новинка

Злато Шарм Палма Earings Мода Накит 2017 Модерна Хаваи Плажа Тропско Дрво Earstud Најдобар Пријател Подароци Brincos Bijoux Bff

BGN 2.00 2.88
Новинка

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

BGN 27.00 30.40
Новинка

Нови Пристигнување Накит Мода Рачно Изработени Топла Буци ОбеткиОписВе молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа...

BGN 7.00 8.22
Новинка

Бесплатен превозот за сите редItme име : Мода рачно изработени Накит Пивско Шише Обетки Стилски Женски Креативни Dangle Уво Bijoux За Bridemaids Жените Свадба ПодарокМатеријал : Алуминиум / ткаенина / мушка / Кадифен ТопкаПакување : 1 пар Во Една opp вреќа3172846960393048 Продавачот Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче3172846960393048 Продавачот Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 2.00 3.18
Новинка

1 Pair Голема Апстракт Издлабени Жените се Соочуваат Studs Earings Улична Мода Накит Капка Превозот ПродавницаНајдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Златна БојаМатеријал : Бакар / месингСјајна површинаГолемина : 50mm*22mmПакет се Вклучени : opp вреќа1...

BGN 4.00 4.78