.

Новинка

Моден shackle завртка хривнија ткаенината 18 K розово злато позлатен алка од не ' рѓосувачки челик накит нараквици за жените сакаат хривнија трговија на големоНаправени од страна на 316 L не ' Рѓосувачки челик материјал,Роуз злато боја е обложено 18 K,Жолто злато боја е обложено 18 K,Сребрена боја не е било позлатен,сјајна полиран.На бразлетна е Д овална форма, долга завртката е ca...

BGN 2.00 3.52
Новинка

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира Eпакет ако Земјата или Регионот Eпакет Поддршка.4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брзСребро Срцето Fizzle Murano Стакло Европската Лебди Шарм Монистра за DIY Хривнија трговија на Големо Шарм Слободни Shipping Hot ПроизводиП : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers; T / T, western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната коибесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; AustraliБразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; ШведскаНов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; БелгијаПолска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земјии пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да ја видитепратката staна соодветниот вебсајт.

BGN 13.00 19.18
Новинка

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена...

BGN 2.00 4.00
Новинка

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

BGN 2.70
Новинка

Добредојдовте во мојата продавницаОпис Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет Материјал : сребрен позлатен Стил : сребро Позлатен алка Боја : сребро Количина : 1pc димензии : Дијаметар : околу 5.5 cm Ширина : за 8мм Слика е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

BGN 3.00 3.57
Новинка

Производ : Мода жените Bnagle Боја : Црна / Сребрена / Златна боја Материјал : Алуминиум Големина : кол 6 cm (1"=2.54 см) Тежина : 6.9 g Количина : 1pc Пакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

BGN 1.00 1.62
Новинка

ПРОИЗВОД НАСТАВАРетро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Турција Накит Бесплатен ПревозотБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка ЗлатнаОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

BGN 10.00 20.16
Новинка

ПРОИЗВОД НАСТАВА2016 Година Нови Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Шупливи Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит ТурцијаБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка ЗлатнаОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

BGN 10.00 20.16
Новинка

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

BGN 2.70
Новинка

Pryme Бескрајни Хривнија DIY Накит Вистинска Кожа Магнет тока Бескрајни Хривнија 19 CM 7 Бои Нараквици За Жена SH004

BGN 3.00 4.56
Новинка

Опис Хривнија Ширина : 68x11 мм или 2.7x0.45 инчен скапоцен камен големина : 6x4 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

BGN 35.18
Новинка

11NIUYITID Црна СТП Кожа Мажите Хривнија Сребро Пердув Accesories Мода Накит Човек Хривнија За Wristband Машки Шарм BracletМатеријал : СТП кожа,од ЛегиранДолжина : 40cmБоја : црна,кафеава,црвена,виолетоваТежина : 10g

BGN 3.00 4.77
Новинка

2016 година Љубовникот Нова Мода Bijoux Солидна Боја на Кожа Плетенка Рака Pulsera 1 Пар Boho Етничка Широк ХривнијаОпис : Состојба : нова бренд и висок квалитет на рачно изработени јаже, верига алкиГолемина : 50cmМатеријал : вештачка кожаПакет содржи : 1 пар мода етничка хривнија

BGN 5.00 5.84
Новинка

Опис Хривнија Ширина 18x15 мм или 0.7x0.6inch скапоцен камен големина : 6x4mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

BGN 38.38
Новинка

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

BGN 2.90
Новинка

најмалку 10 бои се мешаатКвалитет и прифатлива цена.Обезбедување на вредност за пари.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршување!Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме!КУПИ ТОА СЕГА!Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница!Продавница Политики : Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.Answer : ___________________________ NOTE : Сите фотографии, направени од мене.Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере.Плаќање : За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Превозот : 1...

BGN 19.18
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 54.00 76.48
Новинка

метал : слатководни бисер на природатабоја : бела розова боја се виолетовиоблик : барокголемина : 78mmдолжина 7.5 инченкина пост превозот својата бесплатно!доколку купите повеќе ,јас ви даде најдобра цена ! ви благодариме

BGN 9.00 10.40
Новинка

метал : слатководни бисер на природатабоја : розеваоблик : барокголемина : 7.5 инченкина пост превозот својата бесплатно!доколку купите повеќе ,јас ви даде најдобра цена ! ви благодариме

BGN 9.00 10.40
Новинка

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број Кога пратката во Кина, можете да ги пратите на следење на информации, кога пратката во вашата земја, тоа нема следење на информации...

BGN 4.51
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 52.00 74.40
Новинка

Моден Жените 2014 Green Bangle е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Тема : (Мода Жените 2014 Jade Алка)* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Име На Производ : Мода Жените 2014 Jade Алка Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

BGN 10.00 11.55
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 55.00 78.08
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЉубов, Вера & Бесконечност Шарм ХривнијаАнтички Сребрен, корејски Кашмир Шарм БразлетнаПерсоналните Нараквица, Пријателство многу12 парчиња / многуЖешка мода Бесконечна и се зацврсти кафеава кожа одговараат нараквица со рака бесплатен превозот САД$ 14.58 / многу12 парчиња / многуРачно изработени Плетенка Immitation Кожа Хривнија Гроздобер Легура љубов Хривнија Бесконечност Хривнија Карма Хривнија многу12 парчиња / многуРачно изработени Плетенка Immitation Кожа Хривнија Гроздобер Легура Брод Водител на Хривнија Бесконечност Хривнија Карма Хривнија бесплатен превозот САД$ 17.08 / многу12 парчиња / многуНОВА Жешка Ретро Бесконечност Водител на Кожа Симпатична Шарм Хривнија позлатен Сребрен САД$ 13.80 / многу12 парчиња / многутопла продажба модни ретро сребро компас бесконечност сидро нараквица со назад кожа восок кабелот хривнија бесплатен превозот САД$ 8.88 / многу6 парчиња / многуЗаврши Кожа Плетенка Јаже Хривнија за Мажите и Жените Кожа Мода Накит многу6 парчиња / многуМултиВлакно Бесконечност Нараквица, антички сребрена сидро бразлетна и бесконечност сакаат нараквица, браун плетенка и сина многу12 парчиња / многу

BGN 11.00 12.64
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 50.00 71.20
Новинка

метал : слатководни бисер на природатабоја : сиваоблик : барокголемина : 7.5 инченкина пост превозот својата бесплатно!доколку купите повеќе ,јас ви даде најдобра цена ! ви благодариме

BGN 9.00 10.40
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 54.00 76.48
Новинка

Име : 12pcs Нараквици мода накит за подарок бесконечна двојно кожа multilayer Шарм хривнија за жена накит трговија на големо цена Материјал : СТП Боја : Црна Димензии : За 6cm Шема : Круг Пакување : Секој во OPP Вреќа Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само

BGN 43.17
Новинка

Добредојдовте На Нашата ПродавницаДобар квалитет, добра ценаИзберете нашите производи и услуги повеќето разумни!Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга!Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL....

BGN 51.00 72.80
Новинка

10 PCS Мода се Мажи Накит Мат Ахат Монистра Влакно Хривнија Црната Лава Камен Монистра Буда Јога ХривнијаКоличина : 10pcs Монистра, Големина : 8mmКако на барање на купувачот...

BGN 27.00 33.41
Новинка

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

BGN 3.00 3.82
Новинка

Материјал : Locket и синџирот : 316 L хируршки нерѓосувачки челик и вистинска кожа Големина : 25мм надворешниот дијаметар Locket со 41cm кожа бенд Боја : Нераспаднати природата челик боја и се искачи злато,розова и сребрена боја на кожа Употреба : Етерично масло diffusser нараквица, ќе можат да носат и да уживате во вашето етерично масло било каде Функција : Со 8 боја перат памук влошкиКако да поставите цел 1.Изберете стил и големина која ви се допаѓа...

BGN 13.00 13.60